Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w pierwszym swoim seoznie na 600 jajo zrobilem 170 na siekierkach i balem sie dalej, lysa opona tylnia i trzesly sie lusterka .... :)) w tym sezonie mam nadzieje pociagnac powyzej 200 :) oczywiscie po wczesniejszym przygotowaniu moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj stary mial kiedys swoj warsztat samochodowy i zrobil tak malucha,ze licznik sie konczyl a ten jeszcze przyspieszal :twisted:

 

Mój Qmpel też miał fajnego malara, nie zapomnę miny kolesia w Toyocie Corolli, gdy jadąc we 4 wyprzedzaliśmy go na trasie do Warszawy (za Grójcem) przy prędkości lekko ponad 140km/h, ale Qmpel miał lekko rozwiercony silnik :biggrin:

 

A wracając do Max Speed, to ja swoim jajkiem poleciałem 230km/h, z narzeczona 190km/h (bo nie chciała szybciej, choć uwielbia jazdę moto), a ze szwagrem 205km/h. Oczywiście wyniki tylko licznikowe, nie sprawdzałem na GPS-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha fzr 600 (silnik thundercat 600) V-max ok. 230-240 bo juz po 220 nie patrzyłem na licznik tylko na drogę żeby w pole nie wjechać :) ale moto dalej przyspieszał :D

 

Odczucia?? Zwiększona adrenalina i dobra zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego gs500e wycisnąłem solo max 180-185 km/h-licznikowo oczywiście :crossy: .Nie pisze dokładnie ile bo wskazówka się wahała..

A z byłego grzechotnika 126p 110km/h opór-ale jak dotarłem do domu to się lekko zdziwiłem bo mi olejem zachlapało całą komorę silnika(wydmuchało uszczelniacz z koła pasowego na wale) i tyle było z jazdy wyścigowej.Ale 2 TIR-y wyprzedziłem :biggrin:

 

Z seicento wydusiłem na hitlerówce pod Wrocławiem ok 150-155km/h czyli tyle ile fabryka napisała tyle że na LPG w dwie osoby(tym razem komory silnika na szczęście nie zalało) :bigrazz:

 

A z WSK 125 udało się dojść do 80km/h z kumplem za plecami.W skutek rozwinięcia Vmax 10 km od domu motor stanął.Diagnoza-zabezpieczenie sworznia tłoka dostało się między pow. cylindra a tłok i motor zatarty na amen-czyli takie są skutki (lub gorsze)przemęczania maszyny które mogą spotkać każdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja marszowa :icon_razz:

 

:wink: :flesje: :buttrock:

 

 

No zgadzam sie z Tobą :) też bym tak chciał jak ty 300 km/h gnać ale więcej z mojego moto nie wykrzesam no chyba że z pionowej górki :) Hmmm ciekawe jak to jest jechać 340 km/h na jednym kole jak Ghost rider :)) Szkoda ze w katalogu marzeń Netia nie ma takiej opcji :D

 

POzdrO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie największy speed ale włos stanoł mi dęba gdy pierwszy raz wsiałem na 600rr i pojechałem z kumplem na przejażdzkę. Lecę za kumplę te auta coś szybko mi śmigają z tej prawej strony zerkam na zegar a tam 208km/h. Tak jak mówie to pierwsza przejażdzka tym motorkiem. Przeraziłem się że tak szybkość tak szybko została osiągnięta :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę moim zdaniem najlepiej vmax sprawdzać na odcinkach zamkniętych na lotniskowych pasach startowych np Biała Podlaska wymiary pasa to 3400x60 równe jak stół asfaltowe marzenie z przyczepnością papieru ściernego-sprawdzałem naprawdę miodzio... i do sprzedania :icon_mrgreen:

 

hmm skoro tematyka wykracza poza jednoślady tooo..

 

800km/h - Boeing 737

a skąd wiesz że 800 skoro nie wpuszczają ludzi do "szoferki"pilotów :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam sie z Tobą :) też bym tak chciał jak ty 300 km/h gnać ale więcej z mojego moto nie wykrzesam no chyba że z pionowej górki :) Hmmm ciekawe jak to jest jechać 340 km/h na jednym kole jak Ghost rider

 

Jaja sobie robiłem :wink: :flesje: A 300 gnam, ale w marzeniach bo licznik jest na pewno baaardzo optymistyczny :cool:

 

Przeraziłem się że tak szybkość tak szybko została osiągnięta :crossy:

 

Fajne uczucie co nie? :biggrin: Kocham te potworne przyspieszenia :bigrazz: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...