Skocz do zawartości

rozpoczęcie sezonu-poznań


Radek 4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje zdjęcia: http://rapidshare.de/files/18715875/rozpoc...-_mini.rar.html

Mi się bardzo podobało,ale chyba się strułem spalinami :P Dzięki za wspólny powrót dla Matiego1411,Domela i Cytryny ;)

 

- kurcze-nie moge sciagnac- wyczerpalem limit czy cos bo proponuja mi platna opcje jesli chce wieciej :icon_eek: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kurcze-nie moge sciagnac- wyczerpalem limit czy cos bo proponuja mi platna opcje jesli chce wieciej ;) :icon_eek:

Wszystko działa OK - kliknij na FREE, będziesz musiał odczekać trzydzieści pare sekund. Jak skończy się odliczanie pojawi się miejsce na wpisanie kodu. Wpisujesz, ENTER i się ściąga :D

  • Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa OK - kliknij na FREE, będziesz musiał odczekać trzydzieści pare sekund. Jak skończy się odliczanie pojawi się miejsce na wpisanie kodu. Wpisujesz, ENTER i się ściąga ;)

  • Pozdr!

 

- tak, wiem bo korzystam z tej stronki, chyba za duzo w danej chwili ludzi ssalo. Jest ok, fajne.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarra, Wiarra..prosze o przeslanie fotek z Bulgarskiej w duzych rozmiarach, a w szczegolnosci mojego klubowicza (wbrew pozorom!) Desmomaniaka- Bodzia- jednokolowego Goldasa :icon_biggrin: . Cyfrowka mi 'klekla' i nie moglem nic zrobic. Z gory dziekuje i jak to bylo w zeszlym sezonie-potrafie sie odwdzieczyc...np. fotami na torze (Luzer- popieraj Starego! ). Ale bylo goraco- a juz mialem przeblyski czy nie wracac gdy zaczelo lac w drodze nad Malte!!!!!!!!!!! Fajnie,fajniee,fajnie!

Pzdr

 

Jak najbardziej tak ! mam full fotek z toru - w większości od Jacka !

 

p.s. ja będę miał foty od kolesia z echadnia - ale wrzuce je za jakiś tydzień (stawiam server)

 

Jebczo było !!! bajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek998 ale musze powiedziec ze Twoj motocykl to prawdziwe cudo :icon_biggrin: szczegolnie to sprzeglo ......... :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock: :flesje:

pamietam jak pokazalas zidecia na www.powrmoto.com tam wygladal zajebiscie, ale na zywo to juz masakra :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks, kilka dni temu polerowalem na nowo sprezynki :flesje: bo od wody rdzewieja, he he. Trzeba bylo podejsc, pogadalibysmy sobie. A tak, w ogole to chyba musze sie zapisac do laryngologa bo na skrzyzowaniach nie slysze wydechow tylko te 'blaszane talerze w aluminiowym kotle'- jak to mowi moja Smoczyca. Smiech jak szlag- co jakis czas ktos z auta na swiatlach palcem wskazuje na silnik i pokazuje, ze zaraz sie cos ozleci :icon_mrgreen: :buttrock: Pzdr,fajnie bylo.Obawialem sie tylko czy nie bedzie padal snieg :icon_biggrin: ..bo jednak mialem pare dych do domu. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle kilka fotek nadwornego fotografa Kryha: http://www.krystian.witryna.pl/rozwarcie/

 

 

Bardzo ciekawa galeria :buttrock: :flesje: :icon_mrgreen: fotki są zajefajne :buttrock: :flesje: :icon_biggrin:

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...