Skocz do zawartości

zdjecia z wypadku ( ciezarówka i motocykl )


Rekomendowane odpowiedzi

:angry2: Gdybym spotkała tego goscia co robil ta prezentacje grrr to by wygladał jak te wnętrznosci za przeproszeniem :P I jeszcze ten żalosny txt na sam koncu:Gin tak,aby inni mieli korzysci z twoich nerek i podrobów" nosz ku*** jego mać!!! :) :P :P Za jaja gn**a powiesić i niech się męczy B) ;)

 

Młoda B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre. zauwazcie jeden szczegol. ten motocykl nie jest wcale uszkodzony!..na zadnym zdjeciu gdzie widac cialo, nie widac motocykla! malo tego..zdjecie motocykla jest zrobione przy barierce oddzielajacej jezdnie od pobocza, a na kolejnym zdjeciu gdzie widac ciezarowke takiej barierki nie ma!!! ani po jednej stronie ani po drugiej stronie jezdni! TO JEST SCIEMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema nie ściema, mi dało do myślenia. Niby konsekwencje można zawsze przewidzieć, ale co zdjęcie to zdjęcie.

A Sarena się nie czepiajcie - nikt wam nie kazał oglądać.

Komentarze do zdjęć owszem nie na miejscu (delikatnie rzecz biorąc), ale być może te zdjątka jednego z nas ocalą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie Cie ocala jak bedziesz szedl pijany poboczem jakiejs ruchliwej drogi i wjedzie w Ciebie ciezarowka..bo wg mnie to na takie zdarzenie wskazuja te zdjecia. Z motocyklem nie ma to nic wspolnego, chociaz nie zaprzeczam ze motocyklista w wypadku (ciezarowka i motocykl) nie moglby tak wygladac. Mi osobiscie nie dalo to nic do myslenia w zwiazku z jazda moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...powiem tak:jesli ktokolwiek uwaza,ze te zdjecia moga czegokolwiek nauczyc to musi byc z nim kiepsko...po pioruna wam takie widoki???idzcie na cmentarz,tam jest takich wiecej.no tak....ale juz ladnie poskladani i nie ma radochy z ogladania 'doglebnej'anatomi...wspolczuje ludzie,wspolczuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, że dobrze aby takie zdjęcia czasem pojawiały sie przed oczami osób u których ostrożności nigdy nie za wiele, a takimi bez wątpienia są motocykliści. Powiem tylko od siebie, że kiedy jeszcze w trakcie studiów ma akademii medycznej mieliśmy zajęcia z medycyny sądowej i po kilka sekcji sądowo-lekarskich dziennie, głównie wypadki komunikacyjne, to kiedy człowiek napatrzy się na skutki głupoty lub braku ostrożności to naprawdę podczas jazdy noga sama lżej naciska gaz. I myślę, że sarena nie zamieścił tegu tutaj dla perwersyjnej przyjemności tylko ku przestrodze. Naprawdę gadki o zagrożeniu i ostrożności nigdy nie za wiele. Co do fotomontażu to przynajmniej te jelita wygladają na autentyczne( ludzkie). Oczywiście są ludzie którzy nie mogą patrzeć na takie rzeczy i wcale im sie nie dziwię, ale obrzucac błotem autora zdjęć, pewnie policyjnych, to chyba przesada. Co innego, ze takie rzeczy nie powinny wyciekać do publicznej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... zobaczyłam pierwsze fotki i dalszych już nie byłam w stanie oglądać :notworthy: , nie wiem co tam dalej jest i nie chcę wiedzieć - bo są szokujące... , ale przed rozpoczynającym się sezonem co niektórym przydałoby się to zobaczyć - by zbyt szybko go nie zakończyli .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles zabija swoja inteligtna gadka. smierc jak smierc co za roznica czy koles zostal nawiniety na kolo czy na drzewo tak czy inaczej nie zyje, a temu co z niego zostalo nalezy sie jakis szacunek. takich zdjec nie powinnoo sie udostepniac publicznie.

 

jesli kogos podnieca ogladanie flakow na ulicy to trzeba bylo byc w sobote wieczorem na drodze Bialystok-Zambrow gdzie wysypala sie zawartosc ciezarowki z odpadami z rzezni na droge widok identyczny tylko bylo tego kilka(max 2 moze 3) ton na oko

Edytowane przez nameless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...