Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

tez swego czasu chcialem sv kupic ale okazala sie dla mnie za mala

z tego co sie orietuje to za te pieniadze to okazja nie jest wielka

za 13,5 kola to powinienes dostac nie walona

pozatym z tego co zauwazylem to jest to motocykl ktory dosc trudno sprzedac

sprawdz sobie np w dizmarze 3/05 4/05 5/05 6/05

jest kilka ktore poprostu czekaja

i nic wiecej

jak dzwonilem raz to mi gosciu powiedzial ze rok temu chciał 16 tys a w tym roku 14 tys i ze jeszcze do negocjacji

wiec wiesz jesli zeczywiscie czujesz ze to jest to to targuj sie bo w tym wypadku naprawde goscie slono powinni opuscic

 

 

ps.

moto jest zajebiste

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także mnie to zastanawia... podobno wzgledem gaźnikowej wersji ta z wtryskiem straciła "jaja". Motocykl podobno ma znacznie wygładzoną krzywą mocy i przez to nie jest juz tak spontaniczny jak starsza siostra :D

Gdyby ktokolwiek widział faktyczne porównanie obu wersji (najlepiej z wykresami z hamowni) to także byłbym zainteresowany jako posiadacz starszej wersji :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było kiedyś porównanie w jednośladzie i chyba też w ŚM przy okazji prezentacji.

tak ale to bardziej opisowe niz jakies szczegoly

bo ze tylna lampa jest inna to i na obrazku widac ;)

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gaznikowa wersja- ja jezdzilem z wtryskiem paliwa i naprawde bardzo przyjemny motorek, gang ma taki jak trzeba, do jazdy po torze trzeba by zmienic zawieszenia,ale na nasze "autostrady" bardzo dobre. Wydaje mi sie ze tylko w pelni obciazony 2 osoby + bagaz moga powodowac na duzych dziurach bujanie( no ale za duzo bambetli nie da sie przewiezc). Tylko oryginalny tlumik nadaje sie w sam raz do jazdy po lesie( nie ploszy zwierzyny)- a samenu nie radze przerabiac- pozostaje rynek akcesoryjny.Jak ktos chce wiem gdzie mozna kupic okazyjnie SV 650S i Sv 1000S- 2003 rok . Info na priva.Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem 2 tyg temu traskę ok 400 km z 2 zapakowanymi na maxa sakwami oxforda i pasażerką. Musze powiedziec ze nie jest to wymarzony sprzet do jazdy z pasażerem ;-) !! Oczywiście wszytko zależy od zawziętości kierowcy i wytrzymałości pasażerki ( trochę cierpienia było :-D ) w każdym razie do 160 km/h z sprzetem nie dzieje sie nic potem troche zaczyna bujac.

 

Wykresy dla Sv 99-02 - http://userdata.acd.net/stratten/sv_dyno.jpg

 

I dla Sv 03- ( tu dodatkow w porównaniu z innymi sprzetami )

http://photos.motorcycle-usa.com/RealityBi...sDynoTorque.jpg

http://photos.motorcycle-usa.com/RealityBi...BikesDynoHP.jpg

 

Wydaje mi sie ze krzywe dla Sv 03- wypadają nieco kożystniej, czego mozna się było w sumie spodziewac bo po coś wkońcu ten wtrysk wsadzili .... Ale niech każdy sobie zinterpratuje jak chce :D

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Motoradzio:

nie jest tak źle z turystyką na SVce... w zeszłoroczne wakacje zrobiliśmy trasę Szczecin-Kassel-Poinson les Nogent-Paryż-Holzwickede-Szczecin w 10 dni. Łącznie około 3000km w 10 dni z czego kilka dni upłynęło u rodziny w poinson a kilka na zwiedzaniu Paryża. Uważam, że 600-700km za jednym razem w 2 osoby z bagażami (2 sakwy i 2 pietrowy takbag) można spokojnie robic bez obawy o śmierć z przemeczenia :D (sprawdzono doświadczalnie!)

PS która wersję SVki posiadasz? I czy II?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tą nowszą wersje od przeszło roku sobie na niej śmigam :-).

To podziwiam Ciebie! Ja tyle km nie dał bym rady z pasażerka, moje nadgarstki by odpadły :-D. Moze na starszym modelu jest bardziej odprężona pozycja...

Pozdr

 

http://www.suzukisv650.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zbiorniku zrobić można około 250-300km w trasie (120-140km/h). początkowo pierwsze 250km robi się spoko... później kolejne przebiegi do prostowania kości są coraz mniejsze ;) podczas pokonywania trasy 600km pierwszy postój zrobiliśmy po około 230km a kolejny juz po 200 a następny już po 150... zmęczenie jednak się kumuluje i dupsko boli coraz szybciej...

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej Sv na wtrysku spala ok 5,8-6,0 L w trasie tj przy predkosciach rzedu 120-150 km/h. Zbiornk ma 17L gdy w baku zostaje ok 5L zapala sie rezerwa. Ja przeważnie tankuje po przejechaniu ok 210 km.

Jak jade sam to jest całkiem wygodnie, przerwy na tankowanie spokojnie wystarczaja zeby troszke odpoczać. Natomiast z pasażerem to jest mniej wiecej tak jak kolega wyzej napisał.

Odnośnie reg wtrysku to właśnie nie wiem jak to działa. Czy podłacza sie to do kompa i wtedy reguje czy poprostu srubkami :-). sam sie chetnie dowiem!

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze to moja gaźnikowa svka spala mniej od wtryskowej? nawet dojazdy do pracy nie powodują wzrostu spalania powyżej 5,5l/100 w trasie (niemieckie autostrady i przelotowe prędkości typu 130-150km/h) zazwyczaj spada nawet do 5-5,2l/100km ;)

kurcze ale mam ekonomiczną sztukę :P fakt, że z innym wydechem (Viper Racing Alu) i filtrem K&N :P

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no widzisz też mam filtr K&N i tłumik LeoVince ;) Moze z moim SV jest cos nie tak ze tyle pali ale szczerze to mam to w d..... liczy sie przyjemnosc z jazdy !!! Jesli chodzi o motocykl to nie przejmuje sie spalaniem bo jak mocniej go pociagne to i 8 L pójdzie :-D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...