Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie będzie za mały. Ja mam 189 cm wzrostu i śmigam właśnie na takim sprzęcie (tyle że z 2003 r.) .... i jest OK. Co do samego motocykla to zastrzeżenia moge mieć tylko do przedniego zawieszania, kóre na kiepskiej drodze lubi dobić i do wibracji, ale to już taka uroda V2. Poza tym motorek miodzio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tutaj raczej trzebaby samemu usiąść i się przekonać bo ja jak sie przymierzyłem do małej SVki to było mi tragicznie niewygodnie a tak jak Paweł mam 189 cm. Wzrost wzrostem ale nic nie będziesz wiedział póki sam nie usiądziesz :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zgadzam sie z Karolem trzeba samemu usiasc i ocenic czy pasuje czy nie, ja mialem plan kupna SV-ki ale gdy usiadlem na niej to nie dosc ze wygladalem jakbym siedzial na piesku (to mnie akurat wali)to okazalo sie ze po prostu ten motocykl jest dla mnie za maly,kolana mialem na baku a gdy sie pochylilem to leb :) zwisal mi za zegarami .

Podkreslam iz sa to moje osobiste odczucia nie mam 2 metrow tylko 186cm,ale to moto mi nie lezalo.

Cala reszta a zwlaszcza V-twin sa zaebiste.

A ha moto ktore ogladalem bylo z 2004r starsze modele maja slaby zawias na przodzie i cienkie swiatla ale to juz pewnie wiesz .

Pozdrawiam adi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, jakiś czas temu zastanawiałem się nad kupnem nowego motocykla(gs500 lub er5) skutecznie mnie od tego odwiedziono:-)Dziś stoję w "przededniu" kupna jakiejś maszynki. Mam do kupienia Suzuki SV650S, motocykl po bardzo leciutkiej przycierce zrobiony już (miał malowaną przednią owiewkę, tylne nadkole, ma troszkę zdartą końcówkę kierownicy i leciutko zarysowany bak(bez wgięcia, bak orginał nie malowany), zdławiony do 34 KM i to w dość atrakcyjnej cenie 13500 za 2001rok. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...