Skocz do zawartości

Rybnik Party 4.4 Edition - 22-23 kwietnia!!


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a tak na marginesie...

 

Browar zostaniesz pociagniety do odpowiedzialnosci za fote w avaterze... :flesje:

Rozpowszechniasz opatentowana fote kiliszka ... nie wpominajac juz o honorarium za fote mojej reki i Jerego...

 

:wink: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Jeszcze tylko 70 godzin i Jazdaaaaaaa !!!! :wink:))) ps. Zbychu - od mojego kumpla plecak nie jedzie więc Baham nie przeleje Ci mamonki za siebie (i tak pewnie juz masz zapas paliwa na następne 2 miesiące :icon_mrgreen: ) tylko odda plecaczkowi i bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni mnie nie bylo i tak sie rozpisaliscie :wink:

no nic chyba juz nie nadrobie ale co tam za 3 dni jedziemy :icon_mrgreen:

 

mam jeszcze takie pytanie o ktorej bedziemy w rybniku juz na miejscu w Kotwicy?

Poniewaz jade z plecaczkiem, ale bede musial podwiesc ja na dworzec w Rybniku i chcemy wiedziec na ktora godzine :crossy:

 

pozdro i do zobaczenia w Rybniku :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Mysle, ze nie pozniej jak 18:00 bedziemy na miejscu.

O 15:45 ma ruszyc ekipa z Gliwic, wiec w Rybniku beda ok 16:15. Trzeba dolozyc poslizg - mamy 16:30. Pacyfikacja reala potrwa z 30-45 minut. Mamy 17:15. Dodac 30 minut poslizgu i jest 17:45. No pozniej byc nie powinno :icon_mrgreen:.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz Zbyhu !!

 

 

... MARIO !! ... hehe ... właśnie nie wiedzialem czyje to ręce na tej fotce :banghead: a teraz juz wiem !! hehe .... trzabylo prawa autorskie zastrzec :lalag: ... to do zobaczenia !!

 

 

PozDro !! :wink: :cool: :crossy: :clap: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... MARIO !! ... hehe ... właśnie nie wiedzialem czyje to ręce na tej fotce :banghead: a teraz juz wiem !! hehe .... trzabylo prawa autorskie zastrzec :banghead: ... to do zobaczenia !!

Nie zapomnij jeszcze Browar kogo aparatem to zdjęcie było robione i przez kogo :cool:

Trzeba będzie coś zadziałać w tym temacie... :wink: jestem przekupna podpowiadam :clap: :crossy:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu - jak masz możliwość to może podskocz do Kotwicy (dziś lub jutro) i zapytaj o drewno na ognisko, bo kiełbaski pieczone na podkładach są ciepłe ale ten smak dzwiny jakiś :wink: a szkoda by było znowu ławki łamać :cool:

Edytowane przez krasnal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim.

 

Hej, zjeby :wink: :cool: :crossy: . Wpijcie za moje zdrowie, niestety z Wami mnie nie będzie :clap: :banghead: :banghead: . Wprawdzie Zbyhu napisał, że " Nie ma Rybnika bez dresa" ( weterani wiedzą o co chodzi) ale co zrobić, takie życie. Myślę, Ze następnym razem się spotkamy.

 

Pozdr dla Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...