Skocz do zawartości

Rybnik Party 4.4 Edition - 22-23 kwietnia!!


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze miejsce spotkania to rzeczywiście stacja benzynowa. Proponuję, aby grupa wrocławska spotkała się na BP po prawej stronie jak się jedzie na Bielany (w stronę autostrady) o 11:30, czyli:

 

 

GRUPA WROCŁAWSKA

STACJA BP o godz. 11:30 dnia 22 kwietnia 2006 roku

(stacja znajduje się na Al. Karkonoskiej przed mostem Partynickim po prawej stronie jadąc w stronę autostrady)

 

 

Stamtąd udamy się na spotkanie z pałami z Bogatyni, którzy będą czekać na parkingu na autostradzie :D

Pasuje wszystkim?

 

Tak poza tematem to dlaczego ja mam 13 lat i nie mam zdjęcia na forum

Zmień sobie ustawienie w profilu, wiek musisz ustawić ręcznie, nowy system nie umie przeliczać wieku urodzenia, avatar na nowo musisz sobie tak samo wstawić.

 

pzdr @starte

Edytowane przez Astarte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to godziny + - mamy ustalone :icon_mrgreen:

co do moich (tj. Zimer, Hornetlok, JJ, Jaca-jesli pojedzie) skoro koło godziny 14-tej mozemy zaczac sie zjeżdzac to u mnie pod domem bądzcie około godziny 13:45 co zdązymy zapakowac co trzeba :D i przelecimy gliwickiego Lidla :icon_exclaim:

 

 

 

ps. Darku fakt faktem jeszcze 11 dni ale jak tam z pogodą ?? :D bedzie lało czy nie ?

 

pozdr. Baham

Edytowane przez bahama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No, Astarte sie zmobilizowala i wplacila :D.

A co z reszta starych zjebow??

 

Do lamania kolem w pierwszej kolejnosci: Amazonka, Bahama, AdamWo, Zomb i Mimo_ck... :D

 

Co z Quadmanem? Ktos dal mu znac o zlocie?

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie jakas ekipa zwyczajowo pod radiostacja ????

 

hehe - to było dobre :D

 

ps.Baham mam nadzieje ze bedziesz mial jakies miejsce na moto na moje graty, bo u mnie będą male problemy sie zabrac ze wszystkim, no chyba ze planujesz wziąć jakąś niewiaste... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 14.30 :D do 15-15.30 :notworthy:

 

 

Tuba pało nie zmieniaj ja żem juz wszystko ustalił czytaj czytaj !! wyżej gdzies pisało

ja mówie ze pod radiostacje mozemy spokojnie zaczac sie zjeżdzać na 14-tą i tak ma byc :icon_mrgreen: :D

 

 

ps. Pawlik nie bój nic miejsce sie znajdzie :icon_exclaim:

Edytowane przez bahama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuba pało nie zmieniaj ja żem juz wszystko ustalił czytaj czytaj !! wyżej gdzies pisało

ja mówie ze pod radiostacje mozemy spokojnie zaczac sie zjeżdzać na 14-tą i tak ma byc

No chyba że z brodą będziem tradycyjnego browca pod radiostacją doić to do 15.30 nam zejdzie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...