Skocz do zawartości

Rybnik Party 4.4 Edition - 22-23 kwietnia!!


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haj

 

Domki juz zaklepane, data ustalona, radiostacja godzina 15..szpila Rybnik HD godzina 16.

Generalnie jest wszytstko co trzeba. Prosilibysmy razem ze Zbyhem o jaknajszybsze dokonanie wplat, poniewaz jesli budzet pozwoli mozna by pomyslec o jakies kapeli np :icon_razz:

 

Wczoraj bylem na takim malym koncercie grupy zwanej kubanskie pomarancze, graja alternatywe pomieszanego punka hiphopa i ragee, i tak sobie pomyslalem ze moznaby ich wrzucic do naszego repertuaru :P , cos nowego do naszej libacji by nie bylo zle.

 

co Wy na to?

Nie sa drodzy, robia fajny halas o tego nam trzeba :banghead:

 

Wg mnie byloby git :P .....co zostanie z wplat poszloby na ta kapele, ewentualnie bysmy sie po kilka plenow zebrali.

 

Czekam na sugestie :cool:

 

Tuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Bronx, to bylo moto sprzedawac? Kupuj szybciej ta XJte i przyjezdzaj na dwoch kolach! :cool:

 

Impra na kotwicy, o czym trabimy z Tuba juz przez trzy tematy :icon_razz:.

Domki: ten co na Rybniku Second Edition z duza sala na dole, drugi rownie duzy zaraz obok i trzeci maly do spania - ten co byl na jesiennym Rybolu.

A zreszta Bronxiu, kochanie moje, chyba trudno byloby nie zauwazyc naszej obecnosci na Kotwicy... :P Zatem jak juz do osrodka trafisz by zaszczycic nas swoja geba, to i odpowiednie domki na pewno znajdziesz :P.

Domek, w ktorym wyprozniliscie gasnice, na wszelki wypadek omijalismy szerokim lukiem :banghead:.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do organizatorow :P ja z kumplami na skuterach (bedzie nas okolo 5-6) tez chcemy sie tam zjawic ... czy bedzie jakis przejazd przez rybnik ? chetnie bysmy jechali ale z jakas normalna predkoscia w granicach 50 - 60 mozemy sie przylaczyc ??

 

mam pytanko do organizatorow :banghead: ja z kumplami na skuterach (bedzie nas okolo 5-6) tez chcemy sie tam zjawic ... czy bedzie jakis przejazd przez rybnik ? chetnie bysmy jechali ale z jakas normalna predkoscia w granicach 50 - 60 mozemy sie przylaczyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do organizatorow :P ja z kumplami na skuterach (bedzie nas okolo 5-6) tez chcemy sie tam zjawic ... czy bedzie jakis przejazd przez rybnik ? chetnie bysmy jechali ale z jakas normalna predkoscia w granicach 50 - 60 mozemy sie przylaczyc ??

 

mam pytanko do organizatorow :banghead: ja z kumplami na skuterach (bedzie nas okolo 5-6) tez chcemy sie tam zjawic ... czy bedzie jakis przejazd przez rybnik ? chetnie bysmy jechali ale z jakas normalna predkoscia w granicach 50 - 60 mozemy sie przylaczyc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do organizatorow :icon_razz: ja z kumplami na skuterach (bedzie nas okolo 5-6) tez chcemy sie tam zjawic ... czy bedzie jakis przejazd przez rybnik ? chetnie bysmy jechali ale z jakas normalna predkoscia w granicach 50 - 60 mozemy sie przylaczyc ??

 

mam pytanko do organizatorow :P ja z kumplami na skuterach (bedzie nas okolo 5-6) tez chcemy sie tam zjawic ... czy bedzie jakis przejazd przez rybnik ? chetnie bysmy jechali ale z jakas normalna predkoscia w granicach 50 - 60 mozemy sie przylaczyc ??

Deja vu czy co :cool: A nic jeszcze nie piłam :P

 

A że tak spytam, a panowie pełnoletni :banghead: ?

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowili mi ze chca 350 pln....

cos zostanie z kasy wiec na przyklad zamiast kielbasek i piwa kasa by poszla na nich..

 

Ale jak mowie to tylko propozycja, co by bylo cos innego:)

 

 

 

Ja osobiście byłbym za taką dodatkową rozrywką. Odpuścić sobie trochę kiełbasy i dać dotacje na kulturę- :P

Jak mi sie uda to spróbuje stworzyć sondę na które można by zagłosować i zobaczyć wyniki

Reszta zależy już od adminów :banghead: tego zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Od Adminow niewile zalezy :banghead:.

Najwiecej - od siana. Jak pisalem dwa dni temu - nie ma dosc poki co na oplate wszystkich domkow, wiec co tu w ogole myslec o kapeli!

 

Zeby na domki starczylo, musi doplacic 7 osob. A zeby na kapele starczylo - kolejnych 14... Ale zobaczymy. Moze w koncu ruszycie dupska na poczte / do banku / do netowego przelewu :P.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPŁACAĆ KASE !!!!!!!!

 

 

 

wpłacać kase !! bez tego nie ma nawet co myśleć o kapeli !! jak będzie zapłacone to można z tego co zostanie kombinować co dalej ! .. ale jak narazie nawet domki nie są jeszcze wszystkie opłacone !! :P zbierać dupy i dawać kase :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to pomysł z kapelą jakoś nie bardzo mi się widzi :P zaraz może znaleźć się inne towarzystwo które przyjdzie "popatrzeć, posłuchać" nie zainteresowane klimatami wokołomotocyklowymi itp. a mi bardziej odpowiada spotkanie przy ognisku, kiełbaskach i ... innych rozrywkach :banghead: już w poprzednim temacie "rybol" była poruszona kwestia coby Rybol był spotkaniem w znanym gronie, a nie ogólnym zlotem na rozpoczęcie sezonu dla wszystkich motocyklistów z bliższej i dalszej okolicy.

 

 

Tak więc ja jestem na nie dla kapeli (ale to tylko moje zdanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...