Skocz do zawartości

Rybnik Party 4.4 Edition - 22-23 kwietnia!!


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zjeby :P :evil: :evil: . Wpijcie za moje zdrowie, niestety z Wami mnie nie będzie :

 

Wypijcie Zdrowie Tych co chcieli być a być nie mogli :banghead:

Życzę Miłego spędzenia czasu w Gronie Koleżeńskim i pełnym Szczerej Radości :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Oj będzie sie działo...

Tak proforma zabieram ze sobą taki mały, lecz przydatny przedmiocik...

Na rano będzie w sam raz... :evil:

A teraz zgadnijcie co takiego to może być?? :P

 

Hehe Wiem co to jest !!!! - GPS z załadowaną mapą Rybnika :evil:

 

ps. Jeszcze tylko 15 godzin i Doooooooooooo Pieeeeeeeeeeeeeeeee Kłaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadłeś Baham :evil:

 

 

Wypijcie tam moje, a przede wszystkim mojej maszynki zdrowie :banghead:

 

I wszystkich nieobecnych, którzy szczerze chcieli się pojawić ale nie było im dane

 

Bawcie się dobrzę, niekoniecznie grzecznie....

 

Pozdro i do pieeeeeeeeeekła :P :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie była spakowana w pudełeczku dmuchana laleczka ? Miałeś ją wziąć ,,, niedobry Ty ... :icon_eek: :evil:

 

No Zjeby ... my z Rafałem mamy chyba najdalej, więc za jakieś trzy godzinki wyruszamy :P Mialem jechać sam, a tu naraz się dowiaduję, że jakiś plecaczek płci żeńskiej - rzecz jasna - jest do zabrania z Krakowa ;) Myślicie, że fajna laska ??? :D Warto zboczyć z drogi i wpaść do Krakowa ??? Proszę o radę Droga Redakcjo. Czytelnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie była spakowana w pudełeczku dmuchana laleczka ? Miałeś ją wziąć ,,, niedobry Ty ... :icon_eek: :evil:

 

No Zjeby ... my z Rafałem mamy chyba najdalej, więc za jakieś trzy godzinki wyruszamy :P Mialem jechać sam, a tu naraz się dowiaduję, że jakiś plecaczek płci żeńskiej - rzecz jasna - jest do zabrania z Krakowa ;) Myślicie, że fajna laska ??? :D Warto zboczyć z drogi i wpaść do Krakowa ??? Proszę o radę Droga Redakcjo. Czytelnik.

No pewnie że warto... bo z kim ja będę krzyczeć: DO PIEKŁA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...