Skocz do zawartości

2700zl co radzicie?


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aprilia Tuareg ETX 50Ciężkie, wysokie, wygodne i zrywne enduro.

 

 

Mogę oddać za 2800zł. Rocznik `87 z tego co pamiętam. Ale to tylko cyferka, bo prawie od nowa zbudował ją poprzedni właściciel.

Co tu pisać. Silnik PO GENERALNYM remoncie. Wszystkie ważniejsze bebechy wymienione, cylinderek po I szlifie. Prędkościomierz elektroniczny - rowerowy. Kierunkowskazy jak w moim avatarze (na zimowych fotkach moze ich nie byc).

 

- maszynka za pol darmo.

 

Jedyna rzecz którą przyda się niedługo zrobić, to wymiana tylniej opony - bieżnika juz prawie nie ma. Pisze uczciwie, sprzętu chcę się pozbyć bo poruszam sie samochodem.

 

[ Dopisane: 14-03-2006, 15:19 ]

AHA... cena NIE DO NEGOCJACJI.

 

i tak jest śmieszna jak za taki sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak tanio chcesz sprzedać Aprilie?

Bo chce się jej pozbyć' date=' zawala mi tylko głowę. A i tak na niej nie jeżdżę. Stoi w podziemiach od zeszłego sezonu.

I halo... ja mam samochód! To bydle jest 100x szybsze od motoroweru. :mrgreen:

 

 

Jak silnik sobie radzi z takim ciężkim motocyklem- poza silnikiem to chyba jest motocykl?

Tak, rama pochodzi od motocykla. Silnik wkręca się na obroty jak szalony, z ramą nie ma najmniejszego problemu. Trzeba go wysoko kręcić :twisted: i to w tym "motocyklu" jest piękne.

Reszta full electronika.

 

[ Dopisane: 14-03-2006, 21:36 ]

No za taka aprilie to wcale nie jest tanio

ŻE CO ?! :lol: ... za takie bydle?! W takim stanie?!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...