Skocz do zawartości

Witam (1temat i 1 post) Potrzebuje porade


Rekomendowane odpowiedzi

Sam juz nie wiem.... Jedni mowia ze Crm lepsze od rx a inni odwrotnie :|

Mowicie wszyscy ze utrzymanie full crossa to wielki wydatek, ale jak sie nie jezdzi po torach wyscigowych,ostrych terenach , i nie uprawia sie freestyle'u to chyba czesci sie tak czesto nie zuzywaja , nie?

Jak mam zamiar 1h dziennie pojezdzic sciezkami w lesie poskakac na hopkach na wysokosc 1,5 m to chyba az tak sie wszystko nie zniszczy ...

A ktory z full crossow jest najmniej awaryjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego ze doradzają Ci doswiadczeni ludzie idziesz w kierunku crossa 125cc.Jesli mowisz ze bedziesz robic tak jak wyzej pisales (lightowa jazda itp.) to moze koszta troszke sie obnizą jednak pamiętaj z np. yz czy cr nie zrobisz simsona (chodzi mi o utrzymanie) chocby nie wiem co.Kup i jezdzi!Musisz sie przekonac na czym to polega i ile kasy musisz wsadzic bo co jeden człowiek to inna teoria.Pamiętaj jednak ze kazdy tutaj delikatnie lub mniej delikatnie chce Ci uswiadomic ze CROSS wpie**oli CIE Z BUTAMI.Pozdrawiam i przepraszam za wulgaryzm :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie jezdzi po torach wyscigowych' date='ostrych terenach , i nie uprawia sie freestyle'u to chyba czesci sie tak czesto nie zuzywaja , nie?

Jak mam zamiar 1h dziennie pojezdzic sciezkami w lesie poskakac na hopkach na wysokosc 1,5 m to chyba az tak sie wszystko nie zniszczy ...

[/quote']

W takim razie po co ci cross jak do takiego czegoś DT to aż za dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podaj argument że nie jest. Jechałeś choćby jednym z nich?

 

RX jest ciezszy' date=' ale tylko troche. KDX jest na ramie od KX, silnik tez ma od KX, tylko jest mniej wyzylowany, idealna zawiecha i jest bardzo dobre prowadzenie motocykla. Ale nie mowie ze RX jest zly, Ja bym bral KDX z tego powodu ze jest tanszy, i jest dobrym sprzetem wiec malo ludzi go sprzedaje :)

 

 

Rzemyk zlituj się. Przestań powtarzać to co tylko usłyszałeś. Wiadomo że nie jest to wyczynowy sprzęt ale nie gadaj głupot jak nie widziałeś motoru na oczy. W mojej obecności 15 latek na torze wciągał dupą towarzystwo na wyczynowych sprzętach' date=' którzy warto dodać całkiem nieźle na nich jeżdżą. Robił takie hopy że szczęka opadała. Więc jednak się da.[/quote']

 

No masz racje, ale na Hard Enduro przyjemniej sie skacze niz na DT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...