Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś czas temu sam się przymierzałem, boż to prawie idealna maszyna dla mnie: silnik jak trzeba, kardanik, ładny golas. tyle, że... w którymś starszym śm p. marek harasimiuk dostał bulldoga od yamahy na wycieczkę i strasznie na niego psioczył - pod kątem turystyki to zupełnie nie to, jego zdaniem. to i zrezygnowałem...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu się z Panem Harasimiukiem zupełnie nie zgadzam... Bulldog to moja, powiedzmy, bo nie chce mi się liczyć dokladnie, dwudziesta maszyna i co jak co, ale turystyka to jej najmocniejsza strona!

Bo:

1. wygodna dla kierowcy i pasażera.

2. spokojnie można trzymać 150 km/h na trasie, co jest wg mnie wystarczającą prędkością do turystyki nieautostradowej

3. bardzo dobre hamulce

4. dobrze zestrojone do takiej jazdy podwozie - uwierz mi, na krętych drogach można nieźle się wyszaleć

5. dobry "dół" i elastyczność

 

Wady - zupełnie nie nadaje się do "wyszumienia się". Jeżeli oczekujesz od motocykla cienia sportowych emocji, to nie jest to moto dla Ciebie...

Dlatego gdybym miał możliwość przeskoczenia na kolejne moto - byłaby to Breva 1100 Moto Guzzi, podobna z wyglądu ale zdecydowanie mocniejsza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jak chciałem zmienić VX'a na coś większego, rozglądałem się i Bulldog wydwał mi się idealny. Wał, jak w VXie, jedyny słuszny układ cylindrów :buttrock:, szkoda tylko, że chłodzony powietrzem. VXowcy mają jednak podobne gusta ;)

Problem jest taki (chyba, że ktoś to olewa), że masz praktycznie tyle samo mocy, praktycznie takie same osiągi, nie mniejszą masę .... lepsze heble, to fakt.

Zależy do czego się używa motocykla. Niewątpliwie wygląda ciekawie, brzmi przecudnie, jest wygodny w eksploatacji, ale .. jak wspomniał Staszek_s, sportowych emocji nie szukaj.

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc sportowych emocji nie szukam, ale własnie czegoś "troche" mocniejszego od VXa lub raczej nowoczesniejszego. Na pewno musi być wał, na pewno V-ka, wiec o tym pomyślałem.

 

Nieprędko bede zmieniał moto ale w koncu trzeba mieć jakaś koncepcje zeby do niej dązyc.

 

Jest jeszcze XJ Diversion ale to czwórka :| a ja wolę twiny!

 

POzdrawiam

 

PS. Jak możecie wklejscie linki do tych tematów, bo wyszukiwarka mnie nie lubi widać :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi...

dwa gary, trochę mocy z silnika, kardan, komfort

do tego jak twierdzi skinhead da się polatać po winklach...

r1100rs...

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...=asc&highlight=

 

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...=asc&highlight=

 

W tym drugim jest w czyjejś wypowiedzi skrót do jeszcze jednego, wcześniejszego tematu

Pzdr

 

P.S. W wyszukiwarce róznież nie znalazłem, przejżałem swoje wcześniejsze posty... Trzeba by ją jakoś usprawnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...