Skocz do zawartości

roznica pomiedzy ramami w k-750


qbusek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że dzowny biją, ale nie wiem w którym kościele... :P. Ja kiedyś miałem problem z wsadzeniem dnieprowej skrzyni ze wstecznym do mojego Urala. Okazało sie potem, że moja rama w M63 jest ramą "krótką" co nie pozwala na zamontowanie skrzyni ze wstecznym (20mm dłuższej od zwykłej skrzyni). A gdyby nawet zamontować - wymagana byłaby ingerencja w długość wałka napędowego (skrócenie o te 20mm). Ale to jest przypadek na przykładzie Urala, który K-750 nie jest ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć ural robiłskrzynki ze wstecznym' date='starego typu, które pasowaly do krótkich ram ,ale tego nie sprawdzilem osobiście

[/quote']

Tak, gdzieś czytałem że miały płaskie filtry powietrza...

 

 

ponoć ural robiłskrzynki ze wstecznym' date='starego typu, które pasowaly do krótkich ram ,ale tego nie sprawdzilem osobiście

[/quote']

Tak, gdzieś czytałem że miały płaskie filtry powietrza...

 

 

 

 

 

Student, a gdzie to czytałeś prześmiewco jeden ? Sam jesteś płaski ;-)

 

..a widział Ty skrzynki od urala z dwoma rączkami zmiany biegów po prawej stronie? Jedna 1 - 4 , a druga od wstecznego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z płaskich rzeczy to mam stopy :laughing:

Uściślając - czytałem (ale gdzie to cholera wie) że do krótkich uralowych ram mieszczą się tylko te skrzynie ze wstecznym, co mają "płaski" filtr powietrza. Widziałem z resztą taką na allegro, ale przegrałem aukcję.

Mam świadomość, że nikt nie weryfikuje informacji w internecie, więc może trafiłem na szit. Masz wielkie szanse mnie uświadomić 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka nigdy nie miała długiej ramy.Długa to Dniepry.

Krótką ramę i skrzynia bez wstecznego miały K-750 ;K-750 M;K- 650;K-750W;MW-750.

Rama długa (długośc moto większa o 30 cm) zaczynała się od Mt -9 i MW750M2.

Ja mam K-750M z 1970 roku z długą ramą i nie wygląda to na przeszczep. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Student -to masz płaskostopie ;-)

 

A tak powaznie -zwracam honor, chyba masz racje co do tych z tym dziwnym filtrem , myślałem że nabijasz sie ze mnie i chodzi Ci o jakiś płaski filtr ale ustawiany jak ksiażka na półce .

 

Chyba myślimy o tym samym,tyle że te skrzynie od urala jakoś dziwnie wyglądajaale podobno są bezawaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...