Skocz do zawartości

Husqvarna czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

czyli to są zwykłe enduro ( no DT troszeczke odbiega od RX czy od KDX ale wciąż to jest ta sama klasa' date=' grupa motocykli[/quote']

Jezeli chcesz kawasaki do yamahy porownywac to wg. mnie do DT bardziej podpasuje KMX (cos w tym jest ze KMX'a robili rownoczesnie z KDX'em - motocykle musza sie czym roznic :buttrock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakoś blokowana?

 

Na pewno jest jakoś blokowana ale moja juz była odblokowany wiec nie mamm z tym problemu.

 

Ile pojedzie?

Tyle co ja nia jechałem w tym śniegu to 30 km/h na 1 biegu :buttrock: ale słyszałem

, że leci około 130 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo mam pytanie czemu wszyscy tak nisko cenią te 410 ?? Sprzęt lżejszy, silniejszy od np. dr 350, xt 350, mam wrażenie że niedoceniony, czy może ma on jakieś dyskfalifikujące go wady? Pytam bo zastanawiam sie nad kupnem tego na wiosne i zastanawiam sie czy warto sie w to pchac czy lepiej cos bardziej popularnego np. dr 350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zauważyłem , że Te 410 sa tanie ciekawe czym jest to spowodowane?

 

PS. Jak któryś z w/w Kolegów napisal, ja nie chce 'kopac' ale popsrostu odczuc tą moc ;) zeby nabyty przeze mnie motocykl nie okazal sie za slaby po jakims czasie, zeby mnie czasem czyms zaskoczyl, ale nie piszcie ze to tylko w erze, albo ze to moze byc honda cr 500, albo kx 500 !! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo mam pytanie czemu wszyscy tak nisko cenią te 410 ?? Sprzęt lżejszy, silniejszy od np. dr 350, xt 350, mam wrażenie że niedoceniony, czy może ma on jakieś dyskfalifikujące go wady? Pytam bo zastanawiam sie nad kupnem tego na wiosne i zastanawiam sie czy warto sie w to pchac czy lepiej cos bardziej popularnego np. dr 350.

 

z tego co sie dowiedziałem to Huski TE np. 95', miały smarowanie rozbryzgowe..., tak mi powiedziano, bo sam sie interesowałem taką sztuka, jak coś to poprawcie mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady !! ja nie zadawałem pytań typu ile pojedzie i czy zablokowana bo to sam je zacytowałem... i prosze mnie nie cytować. Dla mnie to parodia takie pytania w świecie enduro czy motocrossu. Jeśli ktoś chce się ścigać na prędkość to kupuje ścigacza. Prosty wybór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...