Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!

mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla jakiegoś młodego zajawkowca :clap: najlepsze :D

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam do sprzedanie jedyne niepowtarzalne moto stylizowane na yamahę r6 ;-) jest to wyjątkowa i jedyna OKAZJA , maszyna którą ofiarowali mi moi przyjaciele na okrągłą rocznicę moich 18 urodzin ;-) Szkoda by taka maszynka stała i marnowała się....idealna do latanie na gumce , endo i innych tricków... hee hee. Tak całkiem poważnie - ROMET OGAR 205 prezent urodzinowy który ofiarodawcy upiększyli farbkami... tak poza tym wygląda że jest w świetnym stanie... niczego nie brakuje, wszystkie części oryginalne, siedzenie nie porwane i niepopękane... koła proste... długo stał u jakiegoś dziadka w komórce... w zbiorniku zalana jakaś ciecz... najprawdopodobniej olej jako konserwacja zbiornika... jestem pewien że po zalaniu benzynki wyda przyjemne zbyczenie... ;-) NIESTETY NIE POSIADAM DO NIEGO DOKUMENTÓW aukcja bez ceny minimalnej... ile dasz... za tyle go masz.... kilka butelek rozcieńczalnika by zmyć "piękny nowy lakier" i maszynka jak złoto... idealny dla kogoś kto ma trochę czasu by doprowadzić go do extra stanu i dla kogoś kto ma niewielki budżet a chce w tym sezonie pośmigać... polecam info pod nr tel. 606-300-876 ODBIÓR WYŁĄCZNIE OSOBISTY - PIŁA WIELKOPOLSKA pozdrawiam SCORPION

Jeśli to nie dla jaj to :crossy:

poza tym maszyna dosłownie dobita ;) heh, ten pomalowany silnik :biggrin: i ta kokartka mniach mniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...