Skocz do zawartości

Zamość - o której godz. wyjazd? 07.IV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja tez sie zglaszam

deszczyk tylko kropil jak dojezdzalem do domu

Dziekuje wszystki za wspanialy udany wyjazd

mam nadzieje iz uda nam sie spotkac taka sama ekipa przy

nastepnym wypadzie za miasto

 

ps: ja swoje fotki moge podzucic komys na plytce jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę bezradną niewiastę na poboczu z "żelastwem" między nogami :biggrin: to mi serce ściska ten widok tak, że nie mogę odmówić pomocy :buttrock: - polecam się, ale lepiej żeby takich okazji więcej nie było, chyba że kopnąć się po piwo, to chętnie :buttrock:

 

Zacznę wozić litrową butelkę z benzyną-zawsze może się przydać, nawet mi :biggrin: :smile:

 

Dziś mam wieczorek abstynencki :evil: ale Wasze zdrowie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempo mieliśmi iście wyścigowe mimo ,że przed wyjazdem pewna niewiasta twierdziła ,że 100 nie przekroczy :buttrock: .

 

to jest pomowienie :evil: ... wcale tak nie mowilam. Zaznaczylam tylko, ze jak nie bede dawała rady to zostanę sobie z tyłu a Wy śmigniecie dalej beze mnie. Okazało się jednak, że jakoś chyba (?) dawałam radę i dojechaliśmy razem.

 

W efekcie cieliśmy non stop 130-150. :biggrin:

 

Ja miałam nawet parę razy 170 :buttrock: co dla mnie jest prędkością niemalże zawrotną a i tak odczuwam niedosyt... oj olbrzymi niedosyt....

 

Fajnie się jechało. Jestem z siebie dumna, chociaż wiem, że błędy też były i jeszcze wiele kilometrów muszę nawinąć, żeby ich nie powtarzać.

 

 

p.s. wiem że mam fajną pidżamkę :biggrin:

 

 

No i zabłocone buty jednego pana ,które nie dały się zdjąć :crossy:

 

But. Jeden skormny troszkę zabłocony bucik. Biedny Bern... :smile:

 

Pidżama była definitywnie w kotki, co z tego że różowe... I co ja poradzę, że niektórzy pod wpływem substacji różnych widzieli ufo :biggrin:

Wycieczkowicze pidżamowi, phi... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do karaoke to bylo naprawde piekne :biggrin: i nawet nas nie pobili ino patrzyli jakos tak dziwnie :biggrin: a i wyprawa w sobote byla suuper choc dziur bylo od groma :buttrock: aa i dziekuje chlopaki ze we mnie uwierzyliscie i przelazlam po tej dosc waskiej kladce :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOTY!

http://s46.yousendit.com/d.aspx?id=1BCV908...2A0QCXN43KPPCP7

Wykasowałem nieciekawe, powtarzające się i wyszło 80. Pstrykałęm byle dużo, ale cholerka... mogłem więcej i ciekawiej :biggrin: . No ale daję co mam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom wyprawy za towarzystwo i dobrą zabawę :biggrin:

Dzięki Wam spędziłem wesoły łykend, co pozwoliło mi odzyskać równowagę duchową po pierwszych tygodniach walki z kursantami.

Jestem niezmiernie uchachany faktem, że tak długi odcinek kiepskimi drogami został skutecznie pokonany przez dwie debiutantki: Marysię i Magdusię. Biorąc pod uwagę staż (raczej jego brak) i klasę maszyn dosiadanych przez owe niewiasty (wiasty?), jest to wielki wyczyn :biggrin:

Bardzo dziękuję wszystkim za wyrozumiałość wobec mojej nerwowej osoby, oraz za wszystkie dobre rady jakie usłuszałem z ust osób starszych stażem i przebiegiem. Życie Kamandira to nie jest bułka z masłem...

Mam nadzieję że wiosenno-letnia wyprawa do Torunia na pierniki, przez Włocławek (tama), zostanie zrealizowana możliwie w tym samym składzie.

Niniejszym pozwolę sobie na nadanie kilku odznak wyróżniającym się członkom ekipy:

- Brązową Odznakę Kaskadera Amatora dostaje Adaś Fxrider, za pokonanie rwącej rzeki na motocyklu.

- Nominację do Brązowej Odznaki Kaskadera Amatora dostaje Yaco z przeprawowe próby terenowe na motocyklu Honda VFR :buttrock:

- Odznakę Tolerancji PZPN dostaje Radek Pietra za głoszenie tolerancyjnych haseł bratających kibiców Legii z Zamojszczyzną.

- Złote Usta otrzymuje Zbyszek Magister za pierwszą zwrotkę piosenki ludowo-motocyklowej :evil:

- Tytuł Wzorowej Żony i kobiety Roku otrzymuje Sylwia Resorowa :buttrock: za wzorową postawę małżeńską, dzięki której Resor mógł cieszyć nas swoją obecnością i śmiechem.

- Krzyś Rosicki zrobił na mnie ogromne wrażenie opowieściami o Rajdzie Katyńskim i samym Katyniu. Postawa jaką rzeczony osobnik przedstawia, jest godna naśladownictwa i ucieleśnia zapomniane słowo jakim jest patriotyzm :smile:

- Tytuł Mechanika Radzieckich Maszyn Terenowo-turystycznych Pierwszej Klasy, otrzymuje Wieczny Student, za Urala który pokonał trasę z przelotową prędkością między 100 a 130 km/h i nie wybuchł

 

Proszę nadsyłać własne propozycje i nominacje do wyróżnień.

 

Jeszcze raz dziękuję za wyrozumiałość i wspaniałą atmosferę na wyjeździe.

Spocznij!

Kamandir Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie perzegladalem zwoje zdjecia jest ich 160 i zajmuja 188 MB

niektore sa za ciemne iwiec mysle ze ze 140 szt dobrych sie znajdzie

postaram sie sciagnac zdj od Pietry i bede mogl + 19MB od wieczny student

mysle ze do konca tyg bedzie mozna sklecic plytke :biggrin: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelazlam po tej dosc waskiej kladce :biggrin:

 

eetam wąska, ja bezstresowo po niej przejechałem ;P

 

- Brązową Odznakę Kaskadera Amatora dostaje Adaś Fxrider, za pokonanie rwącej rzeki na motocyklu.

 

Teraz będę polował na Srebrną :buttrock:

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej to kompletuj plytke i robimy spotkanie 'pokolonijne' + moze jakies jajeczko czy cus... co wy na to?

 

pozdro,

w

 

 

Spoko Jestem jak najbardziej za

bede musuial spotkac sie z paroma os zebrac zdjecia i mozna bedzie palic

ale ja nie bede wybieral zadnych zdjec

wrzuce wszystko tak jak leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju Gwiazdo :biggrin:. Polecam programik InfranView, którym zmienisz wagę zdjęć :buttrock:. Moje 150MB zamieniło się w magiczne 18 :buttrock:.

Poniżej filmik z Adamem w akcji, w tle narrator - Tomek Kulik.

http://s41.yousendit.com/d.aspx?id=1T7M8G4...Z433086YHW95GQ5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...