Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy bedzie? :( dokladnie!;) my czyli ekipa z Zielonej Gory tez cosik zapodamy o DT stronie (ktora niedlugo powstanie).Czekam niecierpiliwie na wiesc ze strona dziala.Oczywiscie moge pomoc dostarczajac jakies swieze fotki z jazdy :) tylko dopiero jakos w marcu.juz to widze!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace tocza sie powoli..nawet bardzo. Mialabyc na nowy rok gotowa ...ale zwolniliśmy tepo i doszlismy do wniosku ze co sie bedziemy spieszyc :( jak bedzie gotowa to sie napewno pochwalimy na forum.. ale jeszcze troche wachy przez gazniki przeleci zanim do tego dojdzie... hehe nie bac zaby nie bedzie lipy zadnej stawiamy na teksty.. jakosc... chemy zapakowac jak najwiecej tresciwego info a nie tylko galeria i dane techniczne.. ktore i tak beda chyba najdokladniejsze z wszytskich jakie widzialem na polskich stronakch o dt .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dobra to teraaz jeszcze raz dokladnie i NAJLEPSZY sposob jak to zrobic?!

 

Boże człowieku czy ty jesteś taki tepy :?:

Nie wiem chłopaki jak to wytrzymujecie, dwóch kolegów ponad twoim postem napisało co trzeba zrobić, a Pinecha dokładnie, wiec co to za głupie pytanie :?:

 

Zaczyna się robić w tym dziale zupełnie jak w motorowerach, idźcie moze z tymi DT'ami do motorowerów a nie tu tylko psujecie działa.

PRzypominam, ze to nie jest dział DT i wszytsko na jej temat :!:

Chyba zaczne się bawić tą fajną nową funckją (niebieska kartka, czy coś w tym stylu )

Pzdr Filu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co filu to wsadz sobie ta niebieska kartke w wydech jak ja jestem tepy :) a jesli ci nie pasuje ze prowadzimy tutaj rozmowy o dt to nie pisz tutaj i zrob sobie temat o swoim ktm-ie.pytam sie dokladnie o wszystko po to zeby nie popelnic bledu przy rejestracji a poza tym KTO PYTA NIE BLADZI :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno popełnisz błąd jak będziesz bezmyślnie wypełniał nasze rady,

musisz nauczyć się kombinować SAM, bo nie poradzisz sobie inaczej.

My napisaliśmy już wszystko co było do napisania, jeśli nie potrafisz teraz wyciągnąć wniosku jak ją zarejstrować to lepiej się nie tykaj tej rejestracji. My ci tego nie zalatwimy, musisz sam to zrobić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ok jasne ze SAM to sobie zrobie przeciez nikogo nie prosze zeby mi to zrobil 8O dlatego sie pytam czy jeszcze moze ktos inaczej zarejestrowal bo w z archiwom sa juz tematy ktore maja troszke czasu i dlatego sie pytam jeszcze raz bo ktos mogl to zrobic na wlasny najlepszy sposob. :)

jesli wam przeszkadza ze sie tak uciazliwie pytam to nie odpisujcie na moje pytania i wszystko.dobra teraz zeby juz nie bylo o tej rejestracji.co sadzicie o takiej ofercie: honda cr 125 z 93 roku za 1500 zl! :roll: tylko ze ona na 99% jest kradziona.brac czy nie brac.bo z jednej strony moge kupic sprzedac na allegro nawet za 2500 zl i bym mial tysiaczka w kieszeni a z 2 strony jak pojade na tor pojezdzic to jak dostane w morde od wlasciciela tej cr bo sie okaze ze to jego motor to nie bedzie milo.dobra jest ta oferta czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

honda cr 125 z 93 roku za 1500 zl!  tylko ze ona na 99% jest kradziona.brac czy nie brac.bo z jednej strony moge kupic sprzedac na allegro nawet za 2500 zl i bym mial tysiaczka w kieszeni a z 2 strony jak pojade na tor pojezdzic to jak dostane w morde od wlasciciela tej cr bo sie okaze ze to jego motor to nie bedzie milo.dobra jest ta oferta czy nie?

 

 

 

 

Che kupic kradziony Motocykl i jescze sie chwali :twisted:

A jaky Tobie yamahe ukradli to bys sie cieszył????

 

Filu ma racje zaczyna tu sie robić jak w motorowerach. Dominiku zrób tu pożądek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honda cr 125 z 93 roku za 1500 zl!  tylko ze ona na 99% jest kradziona.brac czy nie brac.bo z jednej strony moge kupic sprzedac na allegro nawet za 2500 zl i bym mial tysiaczka w kieszeni a z 2 strony jak pojade na tor pojezdzic to jak dostane w morde od wlasciciela tej cr bo sie okaze ze to jego motor to nie bedzie milo.dobra jest ta oferta czy nie?

_________________

Nieeee no po prostu zwątpiłem :D:):P

Czy tu ku*wa pisze FORUM PASERÓW i złodziei :?: Podaj gościa który to sprzedaje na pały podaj nr ramy adres gościa i niech sprawdzą komu zginą ten moto i nich wruci do właścieciela :!: Ale z tym pytanie to juz naprawde przesadziłeś :P Myślisz ,że tylko po ryju byś dostal za takie coś :?: Jakby to mi ukradli moto a potem spotkał bym takiego ciebie na torze śmigającym na moim moto pierwsze to konkretnie bym cie obił potem doprowadził na komisariat :!: Chłopie zastanów sie o czym ty w ogóle piszesz :!: A moto i tak byś odrazu stracił :!:

PS To jest złamanie regulaminu forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja bym sie wogole bal cos takiego na tym forum napisac. Jest tu duzo motocyklistow i moze akurat jednemu uzytkownikowi taki sprzet zginal. Postaw sie w sytuacji kolesia ktorego byla ta CR. Nie wiem czy Ci juz cos waznego dla Ciebie buchneli, ale mi zaje**** kiedys rower do streetu w ktory wpakowalem kupe kasy i jeszcze wiecej CZASu. Codziennie spedzalem przy nim nawet godzinke ablo dwie, a zlodziej praktycznie bez rzadnego wkladu ze swojej strony i bez konsekwencji (policja umozyla sledztwo po tygodniu :? ) mial to na co musialem pracowac około roku. Po prostu krew mnie zalewa jak mysle o zlodziejstwie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak: oglądać ten lub inny motocykl, jesteś na miejscu wołasz pana policjanta uzbrojonego w krótkofalówkę i on poda numery do komisariatu i tam w bazie sprawdzą i powiedzą. A jak będzie kradziony to sprzedający będzie miał prz***bane :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...