Skocz do zawartości

BMT Berlińskie Targi Motocyklowe


NEVRE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Właśnie byłam na BMT i wróciłam. Jestem troche rozczarowana tak małą "pompą" chciałam przymierzyć sie do "fazerka" ale nie można było usiąść na niego, ale przeceny tak całkiem, całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wczoraj byliśmy z ekipą, głównie w celach zakupowych. Faktycznie, szło znaleźć dużo fajnych rzeczy po niezłych cenach (w porównaniu z niemieckimi sklepowymi, że o polskich nie wspomne), jednak w większości to i tak były ceny ze stanów wyższych-średnich. Największą okazją były kombinezony Dainese Mako (średnio mi się poodbały, zarówno stylistycznie jak i materiałowo) sprzedawane po 360 euro - spodziewajcie się ich wysypu na Allegro lub bajzlach, bo jakiś polski handlarz od razu kupił 10 czy 15 sztuk :) Ja sam skończyłem z kombinezonem Berika, kumpel z Buse, a jeszcze jeden kumpel z kurtką Vanucci. Ogólnie wyjazd jak najbardziej udany pod względem zakupów :P

 

A same targi fajne, jak zawsze. Wszyscy liczący się producenci motocykli, najnowsze modele, wszystko można było pomacać, dotknąć, przymierzyć, do wszystkigo można się było dosiąść (poza Yamaha :/). Jak mi się będzie chciało to może zapodam gdzieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fat jeśli to nie tajemnica to ile ojro ten Berik ??

Stargowałem na 525, wywoławcza bodaj 560 czy 580, a niemiecka sklepowa 625 (tegoroczny model, na 2006). Dwa stoiska dalej były po 499, ale niestety nie mieli mojego rozmiaru w kolorystyce, która mnie interesowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w sobote i jeśli chodzi o zakupy to sie zawiodłem.Tak jak mówiliście największe okazje były w ubiorach wyższych-średnich klas.Szukałem 2-częściowego skórzanego kombi w cenie do 400€ ale nic nie znalazłem....dobrze że berlinczycy mają jeszcze Louisa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z ekipa i jak latam tam od 3 ostatnich lat to tegoroczne targi były najgorsze, głównie miejscowi wystawcy i nic nadzwyczjanego nie było - bynajmniej dla mnie, a ceny też wysokie.

pzdr

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja cos dodam od siebie:

 

1. Drogo jak na taka impreze - wiekszosc krajanow ktorych spotkalismy spodziewala sie targow na wieksza skale, ale.....w porownaniu do naszych "imprez" i tak ok.

 

2. Akcesoria ok - mozna bylo cos znalezc za przyzwoita kwote.

 

3. Hostessy - :rolleyes: - no moze ze 2 nawet nawet

 

4. Maszyny - piekne.

 

Ot i po targach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...