Skocz do zawartości

Jaki skuter?


matek l
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Huragan ma mocniejszy silnik? Shocked

Przecież silnik jes taki sam jak w focusie/matrixie itp. Może być trochę żwawszy bo jest lżejszy od facusa' date=' ale NA PEWNO ma taki sam silnik.[/quote']

ja tylko tak słyszałem więc nie wiem.... Ale mimo wszystko dalej polecam, bo jak na skuterka z tej półki jest naprawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle uzytkownik brys ma takie cud.Moze i on sie wyoiwue

 

 

moze ja sie wypowiem za Brysia... honda CB50J- czterotakt na 100%. nio chyba ze to nie jets silnik hondy... ale dekle i wszystko inne hondy' date=' kolo zdawcze pasowalo chociazby do MBXa...

 

a co do tego od kinroadow....

 

 

o wy pier******e miales kiedys chinczyka Question Nawet nie wiesz jakie dobre moga byc chinczyki...

 

Wiek: 12

 

pewnie nastukales juz z 10tysiecy kilosow i niejednej policji uciekles na tym cudzie inzynierii wietnamskiej :buttrock: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam znudzi mu się... On ma 14 lat, więc wiesz...

Jak już jest napalony na blondi pod dyskoteką i chce kupić skuter, bo jego kolega nie ma i mu odbije laskę to niech kupuje :buttrock::D:D. Ale będzie maczo. KinRoad brzmi prawie jak KinGRoad.

 

Ale poważne - jak chcesz pieszo jeździć to kupuj KinRoada czy inne Chińskie dziadostwo... Przecież Ci co sprzedają te skuterki też muszą z czegoś żyć. Widziałeś w ogóle jak tam przednie koło wygląda? Ja bym się bał na czymś takim jeździć. Tu nie jest dziura staszna, tylko próg zwalniający przy prędkości 10 km/h (to jedzie w ogóle szybciej?).

 

Moim zdaniem najlepszy wybór to coś typu Aprilia SR, Suzuki Katana, Yamaha Aerox. Zależy za ile uda Ci się kupić.

 

Chciałeś coś szybkiego, więc te skutery będziesz mógł stuningować i jeździć 80-90 km/h. Może nawet więcej.

 

Najlepszy był jeszcze tekst: "Mieszkamy w jednej wiosce a wiec kup inny kolor bo ja mam czerwony." ;).

To co? Boisz się, że laski będą Cię z nim mylić :evil::D:D? I stracisz kilka? No fakt - takie Barbie nie patrzą na Ciebie tylko Twój skuterek :evil::D:D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest napalony na blondi pod dyskoteką i chce kupić skuter' date=' bo jego kolega nie ma i mu odbije laskę to niech kupuje[/quote']

Tylko takim Kinroadem żadej laski nie odbije :lol: Prędzej odbije simsonem niż tym "czymś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się niezgodzić, ale jak ktoś ma farta i trafi na dobrego chińczyka to kata na nim sporo i się nie psuje (patrz Bari) Gania na kole swoim TGB i jakoś nie narzeka na awaryjność. Tylko nie wiem czy nie wolałbym kupić używke, zrobić remoncik i cieszyć się jazdą. Nad używką się nie rozpacza po ślizgu tak, jak nad nowym sqterkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...