Skocz do zawartości

Coś do turystyki i do składania sie w winklach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że chodzi o CB 750, choć przyznam, że moje dwuletnie moje doświadczenia z tą maszyną każą mi z wielkim szacunkiem odnieść się do wrażliwości Adu. :P

Z punktu widzenia jeźdźca pozycja na CB 750 jest bardzo wygodna, a żadna z pasażerek (tudzież pasażerów) nie uskarżała (uskarżał) się na komfort podróżowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Sportowej linii to on faktycznie nie ma, ale pokrec silnik ponad 5 tys. obr to ducha calkiem ladnego odnajdziesz :P.

 

Naprawde swiat sie wali... Zeby motocykl, ktory ma wiecej koni niz niejeden samochod byl traktowany jak bryka dla emeryta...

Dzis moto musi jechac "czysta", miec litra pojemnosci, 200KM i wazyc 2kg - wtedy dopiero jest sportowy :P.

 

Pozdrawiam

 

PS

Mam nadzieje, ze ";)" i ":P" zostanie dostrzezone i wlasciwie zinterpretowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde swiat sie wali... Zeby motocykl, ktory ma wiecej koni niz niejeden samochod byl traktowany jak bryka dla emeryta...

Dzis moto musi jechac "czysta", miec litra pojemnosci, 200KM i wazyc 2kg - wtedy dopiero jest sportowy Razz.

 

No nie masz racji :P .Uważam,że SV pomimo mniejszej mocy jest znacznie bardziej sportowa niż CB750 (ale też mniej turystyczna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Skwtuje to szybko ;)

 

Motor do turystyki i składania sie w zakrętach na początek : CBR 600 F2 lub F3

 

Dlaczego: niedrogi, wygodny, sprawdzony, niezawodny, ładny, prosty w prowadzeniu, szybki w porównaniu do konkurencji (100KM), poprostu GITARA GRA !!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietuzinkowość, V-ka, kardan, wygoda, przyzwoite osiągi... :)

Nic, tylko masz na myśli V 11, choć pewnie jeszcze o tym nie wiesz :bigrazz:

Niestety, ból jest tego rodzaju, że trudno będzie się wstrzelić w Twój przedział cenowy. No i jeszcze taki, że nie wolno mieć uprzedzeń do włoszczyzny :( :icon_mrgreen:

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mam uprzedzeń ..... tak naprawde to gdybym miał kase to byk kupił Monstera 900 a gdybym wygrał w totka to S4Rs :bigrazz:

A bardziej sportowe Gutki też są ok :( (w przeciwieństwie do Californii - siedziałem na tym ale ni jak sie to ma do tego co uważam za choppera - za wysokie w siodle i silnik ktoś przestawił pod prąd [ i dlatego więcej pali bo opory wzrastają :) ].

 

Pozdrawiam ALL

Edytowane przez kermadec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

14 miesięcy temu kupiłem Hondę NTV650 i jestem zadowolony. Co prawda do fajnego latania po winklach średnio się nadaje ale poza tym motocykl super.

 

P.S. A VFR odpada.... nie ma kardana :biggrin:.

 

Teraz myślę nad BMW K1200RS lub FJR1300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiej maści endurasy odpadają (chociaż na Varaderke sie slinie) ze względu na wzrost (ok 173).

Poradźcie prosze:)

 

Z Varadero to takie enduro jak z koziej dupy trąba. I do tego jeszcze wielka. :wink:

 

Jak lubisz V2 i myślisz o turystyce to zerknij na DL 650 V-strom - wygrał test alpejski motocykli w 2006r. Silnik ten sam co w SV650. A jak do turystyki w 2 osoby to duży sztormiak chyba byłby lepszy - gabaryt ten sam ale mocniejszy silnik co ważne w 2 osoby z klamotami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...