Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może wreszcie ktoś napisze co biedzie w sobotę i co w niedziele. Bo wszyscy się gdzieś ustawiają. To co zrozumiałam to w sobotę o 10.00 rano w Fordonie spotkanie na ten wypad do więzienia, potem zakończenie sezonu w Inowrocławiu następnie impreza urodzinowa. A niedziela? Co w niedziele ? Bo niedzielą jestem b. zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek najechaliśmy w 6 maszyn po nocy Toruń, przejazd przez rynek koło ratusza ok, 23:00 herbatka i powrót do domku ;)

 

Ps. pozdrawiam Panów ze straży miejskiej :)

 

 

Właśnie się zacząłem zastanawiać jak-to-przez-rynek :crossy: , ale Twoje pozdrowienia dla Strażników już mi wszystko wyjaśniły :buttrock: :lalag:

 

Pozdr

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie ktoś napisze co biedzie w sobotę i co w niedziele. Bo wszyscy się gdzieś ustawiają. To co zrozumiałam to w sobotę o 10.00 rano w Fordonie spotkanie na ten wypad do więzienia, potem zakończenie sezonu w Inowrocławiu następnie impreza urodzinowa. A niedziela? Co w niedziele ? Bo niedzielą jestem b. zainteresowana.

 

A ja zakończeniem sezonu w inie! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie ktoś napisze co biedzie w sobotę i co w niedziele. Bo wszyscy się gdzieś ustawiają. To co zrozumiałam to w sobotę o 10.00 rano w Fordonie spotkanie na ten wypad do więzienia, potem zakończenie sezonu w Inowrocławiu następnie impreza urodzinowa. A niedziela? Co w niedziele ? Bo niedzielą jestem b. zainteresowana.

Na niedziele masz 2 propozycje - albo dolaczyc sie do wyprawy grupy Włocławek do Kruszwicy - oni wyruszaja z Włocławka o 11 - prawdop. przez Inowroclaw. Wiec mozna ich poprosic o spotkanie w Inie ok 12 i dalej wspolnie.

Druga propozycja to wyjazd z Bydgoszczy z Motocydzia do Chelmna - jak z Torunia to chyba lepiej spotkac sie w Chelmnie ew. w Strzyzawie kolo Bydgoszczy.

Ale co Ty Eliza - myslisz ze po urodzinach bedziesz w stanie wsiasc na motocykl w niedziele - to co ma w koncu tam byc ??

 

A ja zakończeniem sezonu w inie! :crossy:

 

13 pazdziernika w Inowrocławiu przy ul. Rakowicza w Mątwach /teren zlotu

motocyklowego 2007/odbedzie się zakończenie sezonu motocyklowego.

Początek godz. 16.00 następnie 17.00 przejazd przez miasto/parada/.

17.30 powrót na teren imprezy-darmowa kiełbacha z grilla w międzyczasie

pokazy palenia gumy. Następnie dyskoteka dla uczestników do końca

możliwości sprzętu i uczestników.

Organizatorem imprezy jest organizator zlotów motocyklowych "Na Soli" RIDER`S CLUB INOWROCŁAW.

 

Pytania :

Skrobek 691727172 [email protected]

 

Nie wiem dokladnie czy za wjazd sie placi czy to impreza za free ?

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niedziele masz 2 propozycje - albo dolaczyc sie do wyprawy grupy Włocławek do Kruszwicy - oni wyruszaja z Włocławka o 11 - prawdop. przez Inowroclaw. Wiec mozna ich poprosic o spotkanie w Inie ok 12 i dalej wspolnie.

Druga propozycja to wyjazd z Bydgoszczy z Motocydzia do Chelmna - jak z Torunia to chyba lepiej spotkac sie w Chelmnie ew. w Strzyzawie kolo Bydgoszczy.

Ale co Ty Eliza - myslisz ze po urodzinach bedziesz w stanie wsiasc na motocykl w niedziele - to co ma w koncu tam byc ??

13 pazdziernika w Inowrocławiu przy ul. Rakowicza w Mątwach /teren zlotu

motocyklowego 2007/odbedzie się zakończenie sezonu motocyklowego.

Początek godz. 16.00 następnie 17.00 przejazd przez miasto/parada/.

17.30 powrót na teren imprezy-darmowa kiełbacha z grilla w międzyczasie

pokazy palenia gumy. Następnie dyskoteka dla uczestników do końca

możliwości sprzętu i uczestników.

Organizatorem imprezy jest organizator zlotów motocyklowych "Na Soli" RIDER`S CLUB INOWROCŁAW.

 

Pytania :

Skrobek 691727172 [email protected]

 

Nie wiem dokladnie czy za wjazd sie placi czy to impreza za free ?

 

Będziesz :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja jutro jezdze po toruniu od 11 rano,bo ma byc ładna pogoda i szkoda dnia,jeździć bede do 14 wiec zapraszam :lalag: , w piatek jestem otwarta na wszystkie propozycje jeżdżenia od rana do wieczora :buttrock: jeśli oczywiscie nie złapią złe warunki atmosferyczne... w sobote jade napewno do bydzi i wieczorem jak bede wracać zachacze o Baraniego :crossy:

Kinia ! pogoda rzeczywiscie ok - jak nie bedzie chetnych to po co krecic sie po Toruniu - przyjedz do mnie do Bydzi - ja juz tu przyjechalem jak bylo duzo chlodniej - wiesz gdzie jest bazylika ? Tam zaraz obok pracuje - zapraszam na kawe/herbate i obgadamy plany na weekend

Pozdrawiam

Oczywiscie jak ktos sie dolaczy to tez zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zajefajna pogoda!latałam sobie po Toruniu i nikogo na motocyklu nie widziałam :rolleyes: , kto chętny na jutrzejsze śmiganie??

może ja dam rade ale nic nie obiecuje...póznym wieczorkiem...

ps.napisz gdzie i godzine.. miejsce ..to przyjade jak będe wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta "zajefajna" pogoda to była dzisiaj późnym wieczorkiem :icon_mrgreen: Też nikogo nie widziałam poza jednym wyjątkiem :wink:

 

Kinga, jakoś się zgadamy/zdzwonimy, jak będzie najbliższa okazja :)

 

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiec ostatecznie do Fordonu jutro na 10. Wyjazd sprzed Tortoru o 9:30 - dosc wczesnie jak na sobote.

Nie wiem co jeszcze zalicze jutro ale raczej pojade na parade slubna niz do Ina na zakonczenie

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Przygotujcie sie dobrze do rozmow na temat klubu Suzuki wieczorem aby poruszac juz same konkrety :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...