Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra - nurtuje mnie od kilku dni.. co tam dni - tygodni takie oto pytanie...

 

Kiedy k***a będzie wiosna :icon_question:

 

 

ku*wa, w tym roku, nie martw się, mój drogi. Jak poczuję zapach, jakby trupy z ziemi wychodziły - to wiossna blisko, następuje to gdzie około lutego, tak więc spoko, chwila tylko :D

 

 

Napiszcie jasniej co z tymi spotkaniami - myslalem ze juz beda konkrety na wyjazd do Warszawy a tu dopiero proby umawiania na lyzwy. Ja nie mam lyzew i jezdzic tez nie potrafie, ale chetnie przyjde :)

Pozdrawiam

 

Liczyliśmy na Ciebie, że wyjazd poprowadzisz. :) :bigrazz:

 

 

Na wyżłach jeżdżę co parę dni, ale to chyba one mnie ujeżdżają prędzej, bo żadnych postępów :icon_twisted: :bigrazz:

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz byl wyjazd do warszawy - mowicie o tym ktory mial byc w styczniu 2010 ?

Ja za Wami juz nie nadazam do tego mam teraz tyle wolnego ze na kazde spotkanie stawie sie jedynie duchem :(

Napiszcie jak bylo w Warszawie i kogo widzieliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym cos zorganizowal chetnie ale nie mam szans bo nie mam poparcia ze strony Yubego wiec jakgdyby cala stolica jest mi nieprzychylna. Slyszalem ze nocleg w wawie za w miare przystepna cene mozna znalezc na barce na Wisle - taki hotel na wodzie. Znacie moze jakies dogodniejsze miejsca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zadaliśmy sobie podstawowe pytanie - czy nas tam hurtem chcą? :icon_twisted: :bigrazz:

 

Bo może tylko detal? ;)

 

Dodam: perwersyjne ujeżdżanie na wyżłach :bigrazz:

 

No tylko, żadne inne :cool:

 

Grassowa a kiedy następne śmiganie na wyzlach?? :wink:

 

Imprezową jazdę na razie odkładamy, na parę tygodni, bo weekendy mam zapchane :bigrazz:

Ale na jazdę wyżłową - jestem otwarta kiedykolwiek. ;)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy lodzie sa osoby co ostrzą łyżwy?? bo ja mam swoje(chyba wejde), ale są już mało ostre :(

ps zimo odejdź już(wypie**alaj)

http://yfrog.com/jkanty20bukaj

 

Bartoszu. Bardzo ładny awatar .

Proszę Cię również o nierozprzestrzenianie treści wulgarnych na Forum ponieważ czytają je [wróć] będą czytały moje nienarodzone [*narodzone nieświadomie] dzieci.

 

 

 

:icon_mrgreen:

 

 

Ps. na Mentorze jest ostrzałka: ale pracuje wg systemu trzyzmianowego - raz jest a dwa razy ni ma :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...