Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odczuwam lekką dyskryminacje 6 setek :-( ale my Wam z Żółtym pokażemy jak się to jeździ :-) nie Żółty?? hmmmm :rolleyes: tylko na początek muszę sobie przypomnieć gdzie sprzęgło gaz hamulec... :icon_eek: pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczuwam lekką dyskryminacje 6 setek :-( ale my Wam z Żółtym pokażemy jak się to jeździ :-) nie Żółty?? hmmmm :rolleyes: tylko na początek muszę sobie przypomnieć gdzie sprzęgło gaz hamulec... :icon_eek: pozdrówka

 

Michu... Ty wiesz że nie raz tym miękkim chu***m daliśmy popalić . Pff tysionce se pokuuupyywali i dzidaa laserowa na prostej :bigrazz: A potem - Panowie poczekajcie na nas bo się na hamulce grzeją :biggrin:

 

Mario - sprawa UNI w sobotę otwarta - nie mówię tak nie mówię nie... Kinia... przywołuję Ciebie do tablicy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja mam 600-kę i 1300 :icon_razz:

 

 

600ccm jak to brzmi?? nie uznaje motocykli co mają mniejsza pojemność niz butelka koka koli.......

 

Kubuś(sok marchwiowo owocowy) ma chyba 600 pojemności!!! :biggrin:

 

Grg- popieram, że zime czas zakończyć i trzeba zacząć:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Vq-VmzcJa3Y

 

:icon_idea: :icon_idea: :icon_idea:

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten się qrwa wyrwał z jakieś studniówki ! Co do 600cm - jak tym w ogóle się da jechać ? Duży B muł jak diabli a co dopiero 600.

PS. Do 601 cm3 można śmigać na kat. A1 :biggrin:

PS2. Kiedy topimy tę panią niedobrą ?

 

 

mistrzowie prostej cholera jasna,(apropo "litra" to ja tyle mleka kupuje od sąsiada i na raz duszkiem wypijam") :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam "lytra" się bojam. Nie tykam, nie biorę z półki, nie kupuję, bo mnie obaliłby na amen. I jeszcze przeczołgał. Tyle to w życiu nie wypiję "na/raz". :icon_rolleyes: :icon_eek: Dlatego wystarcza "półeczka plus seteczka". :icon_twisted: :bigrazz:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...