Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kinia normalnie masz w pier..........l :icon_razz:

Twoja obecność obowiązkowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS

będę przez CCH jechał, więc może jak ktoś z tamtych stron chętny wypić grzańca na stoku to gadac szybko gdzie co i jak....

 

Ok, to sobie po/na/w pier****my na miejscu :biggrin:

 

A bierzesz podopiecznych? Bo nie wiem czy brać swojego...nigdy na nartach nie jeździł :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowana godzina to taka popołudniowa, poobiednia...czyli między 14,15-tą

 

Kinia nie wiem ale myślę, że raczej tak. Na 98% tak

I spoko mój też na nartach nie śmiga, ale tam można na sankach więc mu je zabiore i chyba kłopot będzie z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zimowo :)

Jak udal sie wyjazd na narty do Unislawia ? Ja w sobote przejechalem sie troche enduro po drogach niesolonych, max 20 wiec zimno nie bylo, za to slisko. Kto cos slyszal o odwilzy niech pisze bedziemy zyc nadzieja. W TVN zapowiadali niewielkie ocieplenie na sam koniec styczna - OBY !!

Taka pogoda jak ostatnio to jedyny okres kiedy marze o deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zagadka na tym foto, ale kto ma wiedzieć ten wie :biggrin: Co tam Bartez piszczysz, że Ci zimno ? Gadałeś cały czas że lubisz zimę to sobie teraz rób kuligi. Ja wykorzystując piękną pogodę oddałem moto na gaźniki, zawory i takie tam pierdoły. Przyjdzie wiosna i jestem gotowy :crossy: No i muszę pogodzić jakoś jazdę moto i quadem z baldachimem. Może jakiś wózek boczny wyspawam ? Trzeba pomyśleć nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę Cie podkur*ie :bigrazz:

 

Wspomnień czar :biggrin:

 

http://img651.imageshack.us/img651/5926/xxx.jpg

 

mmmmmmm jakie ładne oczka:)))

 

 

Trochę zagadka na tym foto, ale kto ma wiedzieć ten wie :biggrin: Co tam Bartez piszczysz, że Ci zimno ? Gadałeś cały czas że lubisz zimę to sobie teraz rób kuligi. Ja wykorzystując piękną pogodę oddałem moto na gaźniki, zawory i takie tam pierdoły. Przyjdzie wiosna i jestem gotowy :crossy: No i muszę pogodzić jakoś jazdę moto i quadem z baldachimem. Może jakiś wózek boczny wyspawam ? Trzeba pomyśleć nad tym.

 

 

a Ty to od 2óch miesięcy próbowałes odpalić bandyte i jak Ci sie nie udało to dopiero do mechanika zawiozłeś, a nie tam jakiś serwis, regulacje itp... ;)

 

maro nie przejmuj sie jak nie bedziesz mógł jeździć to b12 mozesz u mnie zostawić- bede przepalał maszynke co niedziele :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno cholera zimno, ale może za tydzień grzańca na stoku znowu wypijemy???

Kto chętny :icon_razz:

 

Witajcie zimowo :)

Jak udal sie wyjazd na narty do Unislawia ? Ja w sobote przejechalem sie troche enduro po drogach niesolonych, max 20 wiec zimno nie bylo, za to slisko. Kto cos slyszal o odwilzy niech pisze bedziemy zyc nadzieja. W TVN zapowiadali niewielkie ocieplenie na sam koniec styczna - OBY !!

Taka pogoda jak ostatnio to jedyny okres kiedy marze o deszczu.

A co tu opowiadac, było jak zawsze wyrąbiście :flesje:

 

:spam:

 

chcesz 40 % :icon_razz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno cholera zimno, ale może za tydzień grzańca na stoku znowu wypijemy???

Kto chętny :icon_razz:

A co tu opowiadac, było jak zawsze wyrąbiście :flesje:

chcesz 40 % :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

 

40% to pija pedały- dawaj cos mocniejszego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno cholera zimno, ale moze za tydzien grzanca na stoku znowu wypijemy???

Kto chetny :icon_razz:

No to jest prosta decyzja :lalag: - jak najbardziej.

Za tydzien wracam ze ski-rekonesansu tam gdzie wiesz - wiec bede zajebiscie wprawiony (albo polamany).

A ze smigania na stoku nigdy dosyc.. :icon_twisted:

Edytowane przez Keryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40% to pija pedały- dawaj cos mocniejszego:)

tia za tydz w Unisławiu :icon_razz:

 

No to jest prosta decyzja :lalag: - jak najbardziej.

więc jesteśmy umówieni

godzinę ustalimy jeszcze

 

 

Wprawiny powiadasz..., zobaczymy, zobaczymy :wink:

dawaj, dawaj będzie fajnie a o wprawę się nie martw :flesje: będzie na pewno :bigrazz:

 

 

A ktoś może jutro na wyżły (na Mentor) chce wyskoczyć ?

Mam zamiar jakoś w godzinach podwieczornych z moimi dzieciakami zajechać. :bigrazz:

chyba nie dotrę do kuj-pom....niestety :icon_rolleyes: ale za tydz. na stoku nalewka będzie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...