Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie sie nie podoba!!! z tego względu ze Mariusz nie chce dac mi sie przejechać kawałeczek,kawaluntek...... :icon_rolleyes: :icon_razz: hehe

 

 

nie no sprzęt spoko- gratulacje :clap:

 

wydechy ma jakieś typu "only racing" czy standard?

 

aha oleju nie wymieniaj bo to nowe moto- to poco?? dolej ewentualnie troche Lotos Gaz i ciesz się jazdą :crossy: :icon_idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, jak ostatnio (i jedyny) raz widziałem w Chełmnie, to aktualny roweryk całkiem odbiega od poprzednika...

Fakt faktem rozumiem.... różne maszynki po 180-200KM potestowałem.... wrażenie robi......

 

faktycznie trza coś zrobić z Marzanną ;)

kilka dni temu zapowiadano, że miało być 20 stopni 21 marca, a tu nici....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M ! jestem pod wrazeniem, gratuluje !

Zmien tylko awatar i bedziesz w pelni swoj czlowiek.

Co do 21 - koledzy z Viatora planuja cos zorganizowac z motocyklami. W przyszlym tygodniu ma byc cieplej tylko ze deszcz - zobaczymy. Itak juz sporo "sezonu" przedluzona zima zabrala :(. A co w ten weekend ?

 

P.S

Cytat :

Proponuję, by wiosnę powitać wspólnym wyjazdem do Świecia. Zaparkujemy na zamku krzyżackim. Na dziedzińcu obsługa przygotuje nam ognicho (odpłatnie). Na miejscu wystawi się też właściciel pobliskiego baru z wiktuałami. Jeżeli ktoś chce zabrać coś do przypieczenia na własną rękę, nie ma żadnych przeciwwskazań. Myślę, że trzeba by też symbolicznie pożegnać tę przebrzydłą zimę. Może jakiś mini konkurs na symbol tej najgorszej pory roku, czyli Marzannę, którą potem „komisyjnie unicestwimy”? Każdy pomysł mile widziany. Tak samo jak osoby z gitarami, które chciałyby troszkę pograć i pośpiewać.

Jeżeli będzie pogoda to nadłożymy trochę drogi w trakcie powrotu i zajedziemy na chwilę do Ostromecka. Pałac wraz z otaczającym go parkiem bardzo wypiękniał, a i droga z Chełmna do Ostromecka cudnie się wije

 

Zbiórka w Toruniu na Rynku Nowomiejskim od 11.30. Wyjazd o 12.00

 

Zatem jedziemy do Mariusza !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje panie moderatorze. :clap:

Dzisiaj taki sam czarny sprzęcik wyłożył się tuż przed machą mojego bolida. Koleś aż klapki pogubił ale szybko się pozbierał.

Tobie życzę jazdy bez takich przypadków i niech długo i dobrze służy.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, 4.04. jest "motoserce" - w Bydzi, Toronto, Inie i we Włocławku. Jedziemy/jedziecie tam, gdzie mamy bliżej, czy tam, gdzie kogoś lubimy i z kim się trzymamy, a od kogo z daleka, hę?

Bo tak to całe umawianie się na terminy i wyjazdy w sezonie (nie pierwszym w tej tendencji), to o kant tyłka potłuc oczywiście, lepsze niezobowiązujące "ustawki" :biggrin:

Dlatego się nie zrzeszam poza netem :bigrazz:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...