Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kinia, jutro wyjazd na BBZ na weekend (czego się nie pisałaś na wypad? Ech.... :icon_evil: ).......

 

Leniwczy brak czasu....i tak zleciało, że BBZ w ten weekend. Pozostało mi tylko życzyć upojnych nocy i zabawy do świtu :flesje: :flesje:

 

Tobie Mario również :crossy: :wink:

 

P.S

Mógłbyś w końcu zmienić avatar :icon_razz:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zupełnie na marginesie i p.s.`owo, czy może ktoś, coś konstruktywnego, jeśli pogoda będzie oczywiście, planuje na weekend :icon_question: :icon_question: :icon_question:

 

...a weekend 13/14.06 :icon_question:

 

 

może:

 

12-14.06.2009 XII Zlot Ogolny, Wenecja k. Żnina. Organizator: Harley-Davidson Club V2

http://www.harleyv2.pl/ :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Edytowane przez TYSON_R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiiiitam wszystkich poooo dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugim czasie nie obecnosci widze ze mam kilkadziesiat stronic do przeczytania bo z leksza nie w temacie... przy okazji witam tych nowych :)

 

Dozobaczyska na trasie...

 

osobiscie planuje cos w czwartek badz tez piatek posmigac o ile dopisze pogoda :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co bedziemy sie oszczedzac :D kurde wkońcu troche wolnego czasu mam :o licze ze jutro w miare pogoda bedzie zeby wyciagnac wierzchowca z garazu :o

 

 

no i jak sie doprosiłem jest dzisiaj pogoda xD hehe a wiec wierzchowce pod... :D wiadomo o co chodzi i w drogę :D

Edytowane przez Phantom_Trn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko i spontanicznie - jeżeli ktoś ma ochotę na grilla i browar dzisiaj - to Fort VI, Szosa Chełmińska, gdzie BMW VC (tam gdzie Bractwo Kurkowe też), impreza motocyklowa, przy wjeździe powiedzieć, że info od Grass i Azbesta :icon_mrgreen: Jak ktoś zalegnie, jest gdzie tyłek położyć do jutra.

Jeżeli będę, to późno, po 2oo.

W razie czego tel. w profilu, kto nie ma.

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...