Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to widze sezon rozpoczęty :wink: Staf teraz przez Biskupice aż miło przejeżdżać, droge nam zrobili od Torunia do A1 :lalag: oczywiście zapraszam na kawke przy następnej okazji :crossy:

 

Uważajcie na fotoradary Straży Miejskiej, wczoraj kumpla złapali pod mostem, zamiast 40km jechał 60 :banghead: 200zł nie jego...h... jedne, Policje jeszcze zrozumiem, ale Straż Miejska :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Uważajcie na fotoradary Straży Miejskiej, wczoraj kumpla złapali pod mostem, zamiast 40km jechał 60 :banghead: 200zł nie jego...h... jedne, Policje jeszcze zrozumiem, ale Straż Miejska :evil:

 

Ale moto czy autem ? :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widze sezon rozpoczęty :wink: Staf teraz przez Biskupice aż miło przejeżdżać, droge nam zrobili od Torunia do A1 :lalag: oczywiście zapraszam na kawke przy następnej okazji :crossy:

 

Uważajcie na fotoradary Straży Miejskiej, wczoraj kumpla złapali pod mostem, zamiast 40km jechał 60 :banghead: 200zł nie jego...h... jedne, Policje jeszcze zrozumiem, ale Straż Miejska :evil:

 

Ty Kinia na kawe nie zapraszaj, bo się kiedys zjedzie z 15 motorków i bedziesz żałowała!! :icon_twisted: :bigrazz:

 

 

a co do mandatu:

 

Kto przekracza prędkość- musi zostatać ukarany!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Kinia na kawe nie zapraszaj, bo się kiedys zjedzie z 15 motorków i bedziesz żałowała!! :icon_twisted: :bigrazz:

 

Mam spory zapas na takie okoliczności ;-) jak błotko zniknie z podwórka można zrobić taką akcje, mam troche miejsca przed chałupką :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do tych dziewic i prawiczków w tym sezonie - jeszcze się nie zaczął, bo część tu, część tam...nic zusammen do kupy jeszcze :biggrin: . Ale mówiąc szczerze, nic na siłę, nie pierwszy sezon, nie ostatni, 2-3 tygodnie w tą czy tą nie robi:) Poza tym małż Azbest sprzedał banditora, zanim coś nowego będzie, minie trochę czasu, więc do tej pory pewnie będziemy się wozić na zmianę na mojej popierdółce, też jakieś urozmaicenie, czemu nie i bez ciśnienia ;)

Część z Was widziałam na Grudziądzkiej w sobotę - na pewno Marka i Darka w czyimś towarzystwie, oprócz tego kilka osób spoza forum i powiem szczerze - jadąc puszką nie było zazdrości, tylko radocha, że sezon rozpoczęty, a że czynnego udziału nie miałam - mi nie urąga, nie wstyd i żal tyłka nie ściska, bo i tak - do zobaczenia już za chwileczkę, już za momencik :icon_twisted: :biggrin: Buźka :flesje:

 

 

p.s.1 Municypalni doblo stoją z tym ustrojstwem :icon_evil: By chociaż tymi skuterami, co dostali, pojeździli po parku, na zadupiach i chociaż patrol taki byłby konstruktywny, ale jak zwykle - byle się nie narobić i zarobić (w przeciwieństwie do skrzynek nie mają plus minus 20 km tolerancji, tylko jak ograniczenie 40, to dupną np. za 43 :evil: Azbesta złapali, mnie też złapali, dzień po dniu niemal, jakieś 20 więcej, a budżet jeden domowy, cholera :biggrin:

p.s.2 Asia - gratki zmiany :crossy:

 

 

 

 

p.s.3 - Wiroś - NAJLEPSZEGO i SZEROKOŚCI!!! :flesje:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo co do przenosnych fotoskrzynek. Mnie kiedyś w pracy dupneli wnet na polnej drodze. Pucha stoi i robi robotę a h*j..ce w samochodzie spią.

Pewno tak długo az sie KLISZA skończy

A sezon jeszcze przed nami Te 2 czy 3 niedziele w ta czy w tą to nie ma roźnicy

pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...