Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://img512.imageshack.us/my.php?image=zdjcie442tp8.jpg

 

w czechcach mi strzeliło

i po powrocie maszynka sprzedana

ach, zebralo sie na sentyment :banghead:

WOW! Same trójeczki.

Gratulacje

U mnie nie pojawiły się jeszcze nawet jedyneczki :icon_rolleyes:

a niektórzy już siódemeczki wykręcili :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki M. , zawsze to okazja :) nawet jak moto poszło w dobre kolejne.....:) Na GSie osobiście "przeżyłam "piątki", "szóstki" ( :buttrock: )

 

 

 

 

 

a niektórzy już siódemeczki wykręcili :biggrin:

 

 

za to siódemki (z cholernym zerem, bo wyszłam z założenia, że koledzy nie poczekają kiedy im "focha strzelę" zatrzymując się przy pełnych, więc strzeliłam na postoju przed czasem) mam w komóreczce, ino kompatybilna nie jest z domowym kompem, ale pokażę tu przy najbliższej okazji, to na pewno :wink:

 

 

p.s. erłan szanowny jeszcze nie przekroczył jedynek?! system binarny praktykujemy jeszcze? :wink: (pozdro dla R1 obowiązkowo ;) )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie, Michał :P Patrz, nie zdążyliśmy zrobić ostatniego porównania, a szkoda...Teraz to ja nie mam szans, bo eRszósteczka ma około 24 tysiaków :icon_mrgreen: (i proszę nie pisać w innych wątkach, że nie nadążysz, tak? :icon_eek: Kokieterię tu kolega uprawia ewidentnie :icon_mrgreen: )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się ciepło ubrałem i pojeździłem Intruderem :crossy: Gdybym jeszcze ubrał zimowe rękawiczki a nie letnie byłoby cieplej :icon_razz: Tym samym zakończyłem sezon :D Intruz stoi w Wilmacie na sali można oglądać :wink: :smile:

 

No to się ciepło ubrałem i pojeździłem Intruderem :crossy: Gdybym jeszcze ubrał zimowe rękawiczki a nie letnie byłoby cieplej :icon_razz: Tym samym zakończyłem sezon :notworthy: Intruz stoi w Wilmacie na sali można oglądać :wink: :smile:

 

Sorry nie przelogowałem się i napisałem jako Goya :notworthy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałam, to wrzucam "kosy":

 

 

 

http://img511.imageshack.us/img511/1985/7777qv5.jpg

 

 

Jak wspomniałam wcześniej - niepełne :buttrock: , ale jak mówił Jack Lemmon "nobody is perfect" :biggrin:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grass może i jestem pijamy, może i się czepiam :flesje: ale po co piszesz, że gdzieś byłaś, na forum to fajniej pisać że gdzieś się jedzie :D

tak tak a gdzie sie szlajałes ?? i z kim? i po co? i dlaczego??? :biggrin:

a tego kebaba to wam nie daruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś pokazywałem :

 

Przebieg Virago po Pieckach

 

Ciekawe, że w moim przypadku również po zrobieniu tego zdjęcia w ciągu 4 dni motocykl zmienił właściciela (sprzedany). Wniosek z tego, że jak ktoś chce sprzedać motocykl, musi na to zasłużyć przebiegiem ;)

 

Grass, w Poznaniu było super, dzięki za towarzystwo. Ci co nie byli, nie wiedzą co stracili - kąpiele błotne dobrze robią na skórę, teraz będziemy piękni i gładcy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...