Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczory nie są złe, przymrozków nie ma, polatać po mieście można. Jeżeli masz ochotę, koleżanko, się przejechać - zapraszam w każde bardziej pogodne późne popołudnie lub wieczór :flesje:

pozdrawiam

 

p.s. i każdego z T. , kto ma czas (wszystko do uzgodnienia)

p.s2 lookas - liczę na Ciebie :)

 

 

Przez parę najbliższych dni jestem związany ze szpitalem, ale w tym roku napewno jeszcze się uda :clap:

Mam taką nadzieję :clap:

 

PS. Bartek dziękuję za ciepłe słowa... :clap: (na fotce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może polatamy we wtorek po 16.00? Będę miała trochę wolnego mężulek zostanie z darmozjadkami a ja muszę wykorzystać te resztki pogody.Kto chętny?

Ja bede wracal tradycyjnie przed 20 z Bydzi - jak jestes chetna to mozesz wyruszyc mi naprzeciw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za spotkanie ! Czy ktos pamieta jaki jest nick tej dziewczyny co robila zbiorowa fotke na motocyklach przed zamkiem ?

Napiszcie czy jest ktos chetny aby pojechac ze mna do wiezienia i kto planuje wybrac sie z Włocławkiem do Kruszwicy - dołączylibysmy do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za spotkanie ! Czy ktos pamieta jaki jest nick tej dziewczyny co robila zbiorowa fotke na motocyklach przed zamkiem ?

Napiszcie czy jest ktos chetny aby pojechac ze mna do wiezienia i kto planuje wybrac sie z Włocławkiem do Kruszwicy - dołączylibysmy do nich.

Kiedy planujecie ten wyjazd? Swiecie mi nie wyszło i muszę to nadrobić :D Za dużo miałem promili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - bez gadania - bo z Wami spiknąć sie najtrudniej, jak doświadczenie pokazuje :) -

jutro (wtorek) - lecimy na Bydzię z trassy ściągnąć Michała :)

 

Eliza - przesuń godzinę śmigania w miarę możliwości na później, jak da radę (wszystko zabierze max godzinkę z umawianiem się, jechaniem i poczekaniem chwilkę na trasie) :)

 

Kinga - jeżeli możesz, to zdeklaruj godziny, kiedy możesz pojeździć, bo się pogubiłam - piszesz, że w tygodniu do późna praca, czyli weekendy zostają? Ale też pisałaś, że na wieczorne "zapier....." do B. może zdążysz :buttrock: , to może jutro sie uda wygospodarować od ok. 19.00 czas?

 

Dajcie znać - jeżeli nie będzie padać, to można wieczór wykorzystać (a koledze Michałowi będzie chyba miło :buttrock: )

 

 

pozdrawiam :)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak weekendy free a w tyg.do 22 jestem zamknięta w czterech ścianach ,do bydzi dzis miałam jechać tylko na 1h albo spotkać sie po drodze,ale to juz wiem ze nie wypali bo mi rano akumulator siadł doszczętnie i nawet ładowanienic nie pomogło i czasu nie było zeby nowy kupić,wiec dziś autem jeżdże :icon_question: ale jutro moze uda mi sie coś w pracy wymysleć i smigniemy do bydzi....jeśli uda mi się coś wykąbinować w pracy to jedynie wyjazd o 19:00 nie wcześniej :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy planujecie ten wyjazd? Swiecie mi nie wyszło i muszę to nadrobić ;) Za dużo miałem promili :crossy:

 

Jesli chodzi o spotkanie z wiezniami to w sobotni poranek - 13.10 ok godz 10 - spotkanie najpierw na plebani na Sikorskiego w Fordonie a ciupa jest kilkanascie metrow wczesniej wiec chyba mozemy pojechac bez kaskow aby sie nie walały.

Co do Kruszficy to przeczytalem ze grupa z Włocławka wybiera sie w najblizsza niedziele ale szczegoly mozna ustalic z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to informacja dla dziewczyn - ale oczywiście nie tylko (bo kto ma czas, to proszę bardzo :( ) - dzisiaj 19.15 na stacji Jet na Broniewskiego :)

Nie ma padać, nie ma wiać, nie ma być za zimno :(

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to informacja dla dziewczyn - ale oczywiście nie tylko (bo kto ma czas, to proszę bardzo :( ) - dzisiaj 19.15 na stacji Jet na Broniewskiego :)

Nie ma padać, nie ma wiać, nie ma być za zimno :(

 

pozdrawiam

Nie kumam.Jet na Broniewskiego,a nie BP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...