Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz drugi zniesmaczyła mnie obecność na tym forum, tym razem ostatecznie:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...20entry999107

 

Tomek, Alex i Michał K. Mają moje namiary (jest jeszcze moja prywatna wwww) w razie jakiś lokalnych imprez towarzyskich.

 

ZNIKAM!!!!!!!!!!!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem takim starym forumowiczem, ale jednego się nauczyłem: nie wolno się wkurzać jakimś gostkiem, jak cię wkurza to niech mu ziemia lekką będzie :lapad:

 

szkoda dyskusji bo na forum rzadko kto słucha, a tylko się wypyszcza...

 

alter, szkoda lubię patrzeć na Twojego "sprzęta" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wojtek mam nadzieje, ze sie spotkamy na motorkach albo bez..bedzie mi bardzo milo :smile:

 

Ale mnie dzis podkusilo..wybralem sie na ploty do Turku i wracalem cala droge w deszczu...ale jazda..

 

Pozdrawiam,

Alex

Edytowane przez Alex_kr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie trudno jest uniknac deszczu, zwlaszcza jesli jedziemy gdzies dalej. Dla mnie ten sezon bedzie mial wyjatkowo maly dystans...

Napiszcie czy ktos cos wie o wspolnym wyjezdzie jutro na lotnisko po Ewe .

Samolot wylądował,Ewa powitana została z honorami godnymi szefa państwa, to znaczy -ryk silników i klaksonów ,orkiestra ,tradycyjny taniec ludowy oraz chleb i sól :bigrazz: :biggrin: ,odebrana z lotniska pod eskortą sześciu motocyklów i jednej puszki .Dla spragnionych Irlandzkich % organizowane jest spotkanie w czwartek ,wtajemniczeni wiedzą gdzie.PZD.

Edytowane przez Darek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolot wylądował,Ewa powitana została z honorami godnymi szefa państwa, to znaczy -ryk silników i klaksonów ,orkiestra ,tradycyjny taniec ludowy oraz chleb i sól :icon_mrgreen: :buttrock: ,odebrana z lotniska pod eskortą sześciu motocyklów i jednej puszki .Dla spragnionych Irlandzkich % organizowane jest spotkanie w czwartek ,wtajemniczeni wiedzą gdzie.PZD.

 

 

widziałem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższy piątek w Chełmży odbędzie się mały zlocik motocyklowy.Całość zaczyna się w piątek o 15-tej na placu przed cukrownią skąd wyjedzie parada przez miasto do miejsca zlotu czyli do Tumskiej Przystani.Tam odbędą się różne konkurencje i koncerty zespołów rockowych z okolic. Wjazd 10 zł od osoby a w tym kiełbaska browarek i smycz.Do dyspozycji pole namiotowe.

Jeśli się ktoś wybiera to proszę o potwierdzenie tutaj na forum lub bezpośrednio do mnie na telefon.

Pozdrawiam T.M.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pogoda nie pozwoli na wyjazd na zlot do Łodzi to sie pojawie ale w sobote bo w piatek nie zdaze.

Wybiegajac dalej w przyszlosc mam pomysl na posezonowe spotkanie !

Na moscie paulinskim jest pierogarnia i mozna zamowic miske 50 pierogow za jedyne 50 - to moze byc fajny pomysl na spotkanie integracyjne - nowych forumowiczow z okolic mamy duzo. Znajdziemy termin odpowiadajacy wiekszosc- co Wy na To ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się ktoś wybiera to proszę o potwierdzenie tutaj na forum lub bezpośrednio do mnie na telefon.

W związku z tym że nie mam tela to się zgłaszam tutaj.

Co do pierogarni to kiedy byś to widział?

Edytowane przez kalosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pogoda będzie jak w ubiegłym roku, to ciężko będzie z tym końcem sezonu w październiku czy lisstopadzie :biggrin: Ale pierogi nie uciekną (albo Browarna, albo cokolwiek inna knajpa;) )

A póki co - może w PRZYSZŁĄ sobotę lub niedzielę mały jakiś wypad? Na trasie z Torunia do Łodzi, tuż za skrzyżowaniem na Ciechocinek jest przy drodze spora, stylizowana na ludowo knajpa z bali drewnianych, na pewno kojarzycie. Może tam jakiś miejsce spotkania bezalkoholowo-kofeinowego, a potem gdzieś pojechać dalej? PODOBNO pogoda ma dopisać :cool: no i do następnego weekendu jest czas, żeby sobie poustawiać grafik :crossy:

 

p.s. a tak na marginesie - jeżeli komuś z szanownych pań czy panów w tygodniu się nudzi po 19.00 i ma ochotę pokręcić się "wkoło komina" - to info na p.w. lub gg :flesje:

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...