Skocz do zawartości

Ile idą wasze piździki???


kuba_195
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

silnik AM^ potrafi naprawde wiele' date=' jechałem na derbi kolegi (ścig mały ale nie pamietam jak się nazywał) 50cm wyciągnąłem na nim 110 bez większych problemów,na jego liczniku tak wskazywało, derbi było odblokowane.[/quote']

 

 

Prawdopodobnie GPR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu napiszecie, że pisze bzdury, ale mój simek wyciąga 75-78km/h na 50ccm - sprawdzane samochodem. Tylko nie piszcie znowu że to nie możliwe,

Witam

;) :banghead: To jest jak najbardziej możliwe mój kumpel ma cztero biegowego simsonka i idzie mu ok 80/85kmh wy mozecie w to niewierzyc ale wazne ze ja wieze a wiem to bo liczylem mu v-max na skuterze :banghead: :banghead:

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muma w to 85 to ja sam nie wierzę, chyba, że ma 70ccm ;).

 

Skuter ma pewnie tak dobry licznik jak i simson

Nie są dokładne, ale dokładniejsze niż w simsonie, bo przynajmniej tak nie skaczą :banghead:. Ja skuterem mierzyłem tylko do 65km/h, bo więcej juz nie wyciągnął :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik AM^ potrafi naprawde wiele, jechałem na derbi kolegi (ścig mały ale nie pamietam jak się nazywał) 50cm wyciągnąłem na nim 110 bez większych problemów,na jego liczniku tak wskazywało, derbi było odblokowane.

 

 

Prawdopodobnie GPR ;)

 

Gpr nie ma silnika AM6... ma jakiś inny dokładnie nie wiem ale na pewno nie AM6. A mój motorower wyciąga 180 km/h 8) Bo mam aprilię gs 125/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój OGAR 200 idzie ok 57km/h :banghead: ale wyraźnie osłabł w porównaniu z tym co było po remoncie. Teraz planuje zrobić szlif, skrucić i odchudzić tłok, oraz założyć gaźnik od Piaggio Zip, którego mogę mieć praktycznie za darmo 8) Mam jeszcze splanowaną głowice tylko założyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co ja będę czuł jak osiągne swoim 100km/h

 

ja kiedy jezdzilem ogarkiem i przekraczalem 70kahaema to nie powiem, ze sie nie dygalem ani troche... kupa zlomu sie ledwo trzymala ziemii...:)

 

zas jak wyciagnalem mbxem magiczne 85 czulem sie jakbym byl taki jakis lekki...;):P:P po przesiadce na ns predkosci rozwijane przez w/w motorowery sa smieszne...;)

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, a u mnie może nawet ponad 100 km/h pojadę... Z tego co się orientuję to max można wyciągnąć 120-130 km/h. Tylko czy będzie jak w tym dowcipie z kotem? Jak zaczął hamować w przedpokoju to do kuchni tylko oczy dojechały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...