Skocz do zawartości

TZR 80 czy Ns 1


Gudaj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

osiągi mają podobne ,części tak samo dostępne i mniej więcej w podobnych cenach w wadze jest różnica 20 kilo więcej waży tzr 80 ale zato ma rozrusznik a ns1 nie . I silniki podobnie wytrzymałe . Poprostu wybierz co ci się bardziej wyglądowo opdoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gudaj a ile masz kasy. Bo jak juz kupisz motocykl to musisz tez kupic kask kurtke nowy zestaw napedowy oleje płyny klocki i wiele wiele innych rzeczy bez których twoj motocykl nie bedzie taki jak powinen byc ani ty nie bedzesz sie czuł bezpieczne. Ja osobiscie wybrał bym Yamahe Tzr dlatego ze jest wieksza mozliwosc Tuningu niz w przypadku Hondy i sa tam stosowane nowsze rozwiazana takie jak rozrusznik i inna, nowoczsniejsza konstrukcja ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Bym polecał Mimo ze jestem fanem hondy :buttrock: W Tym przypadku rowniez Tzr ;]Chodz ns1 jest moim zdaniem mniej awaryjna i silnik wytrzymuje dluzej niz w tzr:) a jaka tzr cie ineteresuje powyzej 2001 rok czy te starsze??Bo moj kolega z paczki chce sprzedac 2003 rok po pelnym tuningu :)pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi też wydaje sie ze lepiej Tzr. Wyjdzie mnie 500 zika drożej ale ma ten rozrusznik. Tzr jest po remoncie jak i NS. Ns 96 rok a tzr 98. I chyba zdecyduje sie na tzr.

 

[ Dopisane: 23-02-2006, 18:52 ]

Dzieki za odp. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem poki co szczesliwym posiadaczem NS1...

 

co moge powiedziec o moto;

 

przede wszystkim brakuje mu oslonek przy kierownicy, troche to szpeci moto i w ogole. jesli chodzi o silnik, wg wielu napewno bedzie troche wytrzyumalszy od tzr. no i seryjnie ma wiecej mocy, ale wiadomo ze napewno z czasem bys zastosowal jakis tuning czy cos, wiec by sie wyrownalo. jesli chodzi o czesci, to z nimi jest lekko mowiac przesrane. jesli znajdziesz mi w larssonie w ogole mozliwosc zakupu czesci do ns1 to jestes dobry:P jedynie w serwiach/salonach motocyklowych.

a w porownaniu z tzr.. zalezy ktory rok, jesli powyzej 2001 to tzr lepszy, jesli 200 lub starsze no to niestety... ale to jets kwestia gustu...

 

pozdrawiam:)

ogolnie mowiac to nie moge powiedziec ktory brac, bo nie jezdzilem na tzr. ale ja bym bral ns1:P:P:P

 

WSZYSTKO ZALEZY OD ROKU TZR, bo ns1 chyba w zasadzie sie nie zmieniala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...