Skocz do zawartości

kombinezon ( kurtka ) TSCHUL? opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zakładałem temat na forum bo mi się kurtka tej firmy podobała

niewiele koledzy wiedzą na jej temat

poza tym mailowałem ze sprzedawcą z allegro

zachwalał towar , że jest 1 gatunek i z niemcowni

na razie nie mam kasy ale chyba łyknę tę kurtkę

może w następnym miesiącu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oj Rebel, nie wiem czy to dobry pomysł oszczędzać na kombi. Zachowasz kilka baniek w kieszenia a potem cały sezon będziesz się wkurwiał gniotącym wdzianem. Ten Tschul to pewnie taki AMX, więc jakość wątpliwa. Berika kupuj i nie zawracaj dupy hehe :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja ... konstruktywne to to nie jest.

To nie kwestia oszczędności a kompromisu.Sądząc po Twoim wieku (o ile jest on prawdziwy) jeszcze nie wiesz co to znaczy w praktyce.

Chyba ,że miałeś takowe wdzianko i po czasie jednak wyszło że kupiłeś gniota i trza go wymienić.

A doope czasami można pozawracać biorąc pod uwagę ,że jest to dobry czas na zakupy.

Polemika zakończona.Czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem na czym ma polegać ten kompromis. Nie miałem takowego wdzianka, ale jednak skądś się to bierze (sam również już to przerobiłem w temacie rękawic, kasku i butów), że wszyscy w końcu dochodzą do wniosku :bigrazz: jak kupować to tylko markowe (na które w zimie będą pewnie niezłe przeceny). Z zawracaniem dupy żartowałem. Polemika zakończona. Życzę udanych zakupów.

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

też się zastanawiałem nad tą marką -nawet dzwoniłem do kolesia który tym handluje

robi to jakaś niemiecka firma i jest to jakości ubrań Probikera

z tego co mówił to prawdopodobnie robi to ta sama firma co dla luisa tylko bez logo Probiker

na razie wstrzymałem się z kupnem bo będę miał zastrzyk gotówki i może będzie mnie stać na coś

lepszego,albo bardziej sprawdzonego

:bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markowe markowe !!!

Cholera w tym co mówicie jest wiele racji.Może nawet sama prawda ale szukanie kompromisu jest wymuszone przez aktualną sytuacje.

Poczekać?Pewnie tak zrobie.Jest taka marka ciuszków na widok których aż mnie pot zalewa z chęci ich posiadania...Arlen Ness.

Parzijom uwidim.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markowe markowe !!!

Cholera w tym co mówicie jest wiele racji.Może nawet sama prawda ale szukanie kompromisu jest wymuszone przez aktualną sytuacje.

Poczekać?Pewnie tak zrobie.Jest taka marka ciuszków na widok których aż mnie pot zalewa z chęci ich posiadania...Arlen Ness.

Parzijom uwidim.

 

Pozdro

Sąsiad nie stresuj się, masz całą zimę na szukanie wdzianka więc poczekaj na przeceny/promocję. Ja dla porównania powiem Ci że swojego Nessa kupiłem chyba w grudniu, albo styczniu w Honda Plaza za 1950 złych. To nawet Tadziu się dziwił że taką cenę na nie zrobili :D. Nie jest to co prawda to samo co 1100 złych ale zawsze trochę lepiej niż 3000 :icon_razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dorzuce swoje 5 groszy mlodego czlowieka... :D

Szczerze powiedziawszy to kombi ladnie wyglada...ciekawy, interesujacy kombinezon...a przede wszystkim to cena atrakcyjna...jak na kombinezony...ale pytanie i dygresja...

Ja w Niemczech kupilem kurtke tekstylowa ze wszystkimi ochraniaczami: lokcie, barki i plecy...w cenie owego kombinezonu (moze nawet wiecej wyszlo...bylo to latem wiec na promocje nie trafilem :icon_razz: )...wiec trzeba sie zastanowic czemu sama kurtka kosztuje tyle samo co kombinezon?? Dajace do myslenia...prawda??

Latwo mozna wywnioskowac ze za jakosc sie placi...

Moja rada jesli chodzi o kompromis...

Kupic kurtke(skorzana/tekstylowa- to juz wlasne upodobanie) w tym sezonie...a w nastepnym dokupic spodnie pasujace do kurtki...to chyba jest najlepszy kompromis...nie widac tak drastycznego wydatku pieniedzy...:buttrock:

Ja tak wlasnie robie...co sezon cos nowego z ciuszkow wysokiej jakosci...zaczalem od kurki...tylko spierdolilem z butami bo kupilem tandety, a korca mnie butki z alpiny..:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla porównania powiem Ci że swojego Nessa kupiłem chyba w grudniu, albo styczniu w Honda Plaza za 1950 złych.

 

Może i do mnie się szczęście uśmiechnie. Załatwiam komplet Nessa i może w jeszcze niższej cenie.Bedzie nawet z ocieplaczem :) :D :D

Tschul nadal jest w kręgu mojego zainteresowania.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...