Skocz do zawartości

JAKIEGO KUPIĆ ŚCIGA doradzcie :]


Rekomendowane odpowiedzi

Spoksik na lekcjami polskiego pomysle a wracajac do tematu to dlatego Was sie pytam najwyżej zrezugnuje z 4 kółek, po Waszych wypowiedziech widze ze nie ma wyjscia i bede musial kupić odpowiednia "odzież".

P.S. Awful skad wiedizłes??

 

P.S.2 Domel ojj kusi i to jeszcze jak u mnie bedzie cieżko nie szarżować bo ja uwielbiam odkręcać do końca ale naucze sie w koncu :(

 

wiedziałem bo miałem dobrego kolegę, który mi zwrócił na to uwagę. przemyslałem i doszedlem do wniosku ,ze ma rację :)...

 

jest tylko jeden problem: ciezko z góry dobrac kolor odpowiedni :( ,ale to też do rpzeskoczenia bo kulturalny czarny kask pasuje do wszystkiego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz rade kupić zx6r ( tylko nie wiem czy za te kase znajdziesz :( ) tylko nie wiem jak długo na niej pojezdzisz jak chcesz od razu takiego mocnego!!! kup gsxf 600 w tym przedziel cenowym znajdziesz chyba że chcesz gs 500f, ja mam nowego i nienarzekam, za 5 tys moze i mniej kupisz używanego gs 500f :) gsxf też w tych granicach :( :(

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie chce szysbkie i zrywne

ale mówisz o kobietach czy o czym ?

 

marginesie dlugo bede sie przyzwyczajał to tej mocy :>??Mi sie zdaje że tydzień i powinienem z grupsza opanowąc moto
No co Ty ? Tydzień ? A czego niby Ty tak długo będziesz się uczył ? Godzinka nauki i na tor !

 

Do humoru z tym :mrgreen: !!!

 

A do reszty prośba: nie dajcie się ładować ... :mrgreen:

Wypuszcza Was koleżka i płacze ze śmiechu, jak wyobraża sobie Wasze mokre ręce, gdy myślicie o jego Golfie III i ścigu za kwotę łączną 12 tys. złotych.

Dobre ... ubawiłem sie przy niedzieli.

Pozdrawiam wszystkich :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie sie bać o to że nie będe wztanie tego utrzymać czy też kontrolować (co najwyżej bał bym sie o opór wiatru) siłka robi swoje.

Domel tylko tak mówie ale mimo wszysto czuje respekt dla takich maszyn i na poczatku bym jezdził bardzo asekuracyjnie i spokojnie.MZ 251 za bardzo sie nie najezdzilem bo akurat musze wymienic gaznik :)

Jarodawca jakbym sie uparł to bym kupił ale nie koniecznie chcialbym przesrac cala kase.

 

Mam do Was jeszzce prośbe, moglibyście mi podac kilka bierzących firm profukujących kombinezony, kaski i buty zebyly dobre i w miare tanie (szukalem i nie moglem znalesc na forum).

 

 

P.S.

Nie wiem co niektórzy sobie myślą??Ze ja niby chce sie pochwalić ile bede miał kasy i co to ja bym sobie nie mogł kupić. Raz w życiu usmiechol sie do mnie los i moge sie odbic od dna z motorami.

Nie wiem skad NIEKTÓRZY nie bede wymianiał z nicku wysujwają takie spekulacje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad NIEKTÓRZY nie bede wymianiał z nicku wysujwają takie spekulacje!!!!

 

kolego, tu nie chodzi o to, żeby ci do*ebać na forum... jaki ty głupi jesteś i noga z polskiego... słuchaj/czytaj co starsi koledzy piszą i wybieraj "suchą" informację - bez komentowania docinek, kup porządne ciuchy, bo przeszczepy skóry jeszcze w powijakach są... i z respektem do wszystkiego co ma 100KM :)

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoksik Lobo respekt jest a co do mojego polskiego to nie uwarzam sie za noge pisze swietne wypracowania, poprostu nie chce mi sie dokladnie patrzec co pisze (mówie o błedach), zakonczmy ten wontek bo to wychodzi po za temat.

Przed kupnem motocykla pojde kupic sobie odpowiednie ubiór 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe do ścigantów pomużcie mi wybrać moto a dokladnie jakiegoś sportowego scigacza.Juz mowie konkrety:

Po wakacjach bede mail na wydanie ok 12 tys zł i chcialbym sobie kupic Golfa III i za reszte moto czyli na motor mam zamiar przeznaczyc ok od 4 do 8 tys (ewentualnie cos wiecej to kupie gorszy samochód).

Na poczatku chcialem jakies 125 albo 250 ale po rozmowie z kuzynem stwierdzam ze to mi sie szybko znudzi i cche cos czy troche pojezdze i planuje kupic 500tke albo 600tke (ewentualnie cos ciut wiekszego) od roku mniej wiecej 92 do 98 (na nowsze to raczej mnie nie bedzie stac).

 

Myśalałm o Hondzie CBR 500 ale cos malo tego na allegro, teraz zastanawiam sie nad Suzuki GSX-R 600.

ZAWSZE MARZYŁEM O KAWASAKI NINJA (ZXR) ale nie wiem czy bedzie mie stac teraz widze ze chyba tak mazy mi sie ZX12R ale to za duze (narazie) i za drogie tak samo ZX9R ale ZX6R czemu nie??Myślicie ze jestem w stanie to zakupic????Ogulnie chcialbym moto zakupic w Niemczech wzglednie gdzies indziej.

 

CZekam na Wasze opinie.

 

jedyne co to życzę powodzenia w płaceniu OC i i innych pierdół, takich jak naprawy obu pojazdów, nie mówię już o haisie na paliwo, lepiej by było jakbys kupil jedno z tych rzeczy i reszte przeznaczył na kombinezon tudzież paliwo, od razu kup sobie rower na ciężkie dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoksik Lobo respekt jest a co do mojego polskiego to nie uwarzam sie za noge pisze swietne wypracowania, poprostu nie chce mi sie dokladnie patrzec co pisze (mówie o błedach), zakonczmy ten wontek bo to wychodzi po za temat.

 

 

:) :(

za te hajsy kup sobie kurs jezyka polskiego, albo zamiast jezdzic na moto naucz sie ortografii. za takie pisanie powinni karac!

 

moto? jakies 500 najpierw, tu i tak mozna ladnie powariowac przy 170km/h :(

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoksik Lobo respekt jest a co do mojego polskiego to nie uwarzam sie za noge pisze swietne wypracowania, poprostu nie chce mi sie dokladnie patrzec co pisze (mówie o błedach), zakonczmy ten wontek bo to wychodzi po za temat.

Przed kupnem motocykla pojde kupic sobie odpowiednie ubiór  8)

 

pisz normalnie bo tego czytać nie idzie!!! :( i poczytaj sobie regulamin też tam jest wspomniane o poprawnym pisaniu :( ja osobiście też Ci polecam 500 na początek, bo gsxf może Ci się wydać za ciężki!!! Osobiście Ci polecam gs :( Każdy Ci będzie polecał 500 taka jaką ktoś posiada :)

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, choć nie rozumiem faktu iż każdy się "czepia" tego jak pisze.To nie jest forum polonistów tylko motocyklistów a to duża różnica.

Co Wy chodzicie wszędzie ze słownikiem co innego jakbum napisał "jórz" albo "ktury" ale nie jakieś innego rodzaju słowa.Weście dajcie spokuj bo aż człowiek boi sie coś napisać bo odrazu się będą czepiać że źle pisze.Przemilcze już kolejne wypowiedzi na ten temat gdyż brak mi słów.

 

Cały czas mówiłem o m.in. 500-setce choć brałem pod uwage tez 600-steke, czy to jest aż taka różnica?Nie ma za ciężkich motocykli są tylko za słabi ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak bedziecie mature zdawac albo w przyszlosci pracowac to tez bedziecie takie bledy robic? Chyba lepiej zeby ktos tego juz teraz wymagal i moc je wyeliminowac?!

 

Sorry za OT...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o literowki tylko o bledy ortograficzne, a to nie ma nic wspolnego z klawiatura komputerowa czy szybkoscia pisania ;-)

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...