Skocz do zawartości

Szycie kombi na miarę? opinie o LKJ z Radomia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Mam gigantyczny problem ze znalezieniem małych skórzanych spodni sportowo-turystycznych. Wszystkie, które mierzę są za szerokie, a jeżeli jakimś cudem są dobre w pasie i pupie, to ochraniacze lądują nad kolanami :D

 

Wszystko wskazuje na to, że jedyną szansą na fajne ciuszki dla mnie jest uszycie ich na miarę. Czy znacie może firmy które się tym zajmują? Ja znalazłam jedynie czeskie PSI (ale koszt takiego kombi przekroczyłby 3 tyś. zł :| ) i polską firmę LKJ! Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia i opinie o produktach tej radomskiej firmy? Dziś na MBS'ie mierzyłam kombi jak na fotkach niżej i całkiem nieźle się prezentowało (chociaż nie leżało idealnie - ale myślę, że szyte na miarę byłoby git. Jedynie ochraniacze zmieniałabym na inne, bo w mierzonej przeze mnie kurtce były bardzo sztywne). Cena 1500zł nie jest rewelacyjna, bo za te pieniądze można nawet Dainese z wyprzedaży dostać, ale... nie ma mojego rozmiaru, więc co mi po tym :?: :) Z kolei zaletą szycia na miarę jest to, że mogę zaprojektować sobie pewne elementy po swojemu - nawet napisy Agghia zamiast np. LKJ nie są problemem :D

 

img07761a7kx.th.jpg

...sorki, za jakość fotki, ale to duuuże powiększenie zdjęcia z ulotki, którą dostałam :D ...a na stronie są tylko zdjęcia kombi wiszącego na wieszaku: http://www.lkj-motoskory.pl/Files/KMB1.htm :D

 

Z góry dzięki za jakieś namiary i ew. uwagi :D

 

Pozdrowionka

Aguś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozmawiałem z właścicielem też o szyciu na miarę i o naszywkach, ogólnie nie ma problemu. Jeśli chcesz napis to po prostu dostarczasz im plik - koszt 150 zł za napis (zależy to też pewnie od wielkości, ja dowiadywałem się o duży napis na plecach). Można też wybrać sobie kolor kombi. Pamiętaj, że za uszycie na miarę będziesz musiała dopłacić. Zamierzam kupić kombinezon tej firmy, więc dam Ci znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

swietne kombiki na miare szyje czeskie PSI. nie wiem czy maja cos niesportowego w swojej ofercie ale sportowe uszyja dokladnie takie jakie chcemy. c owazne po glebie mozna wymienic uszkodzony element.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne kombiki na miare szyje czeskie PSI. nie wiem czy maja cos niesportowego w swojej ofercie ale sportowe uszyja dokladnie takie jakie chcemy. c owazne po glebie mozna wymienic uszkodzony element.

 

 

Za jaka cene ? Pytalem w Lodzi bodajze Grandys, zaspiewali 6000,- pln'ow :banghead: Co do jakosci to nie bede sie wypowiadal, w porownaniu do innych za ta cene to totalna kicha.

 

P.S. to jaki masz ten rozmiar ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dziewczynie kombiak PSI szyty na miarę. Moje wrażenia:

- nie wszystkie wymiary zostały utrzymane i kombiak gdzieniegdzie wisi

- skóra gorszej jakości niż półka wyznaczona przez Berik/Alpinestars/itp

- w częściach wykonanych z perforowanej skóry znajdowało się mnóstwo nie usuniętych w fabryce resztek skóry (tzn maszyna robiąca dziurki w skórze nie robiła tego poprawnie i resztki małych skórek zostawały przy kombinezonie) - dla mnie to porażka, w żadnej skórze dobrego producenta nie ma takiej możliwości

Reszta raczej ok. Podsumowując, drugi raz kombiaka PSI nie kupię - cenią się za wysoko w stosunku do jakości.

Wolę dołożyć niedużo i kupić kombinezon na miarę firmy Gimoto, o której słyszałem wiele pozytywnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jaka cene ? Pytalem w Lodzi bodajze Grandys, zaspiewali 6000,- pln'ow :banghead: Co do jakosci to nie bede sie wypowiadal, w porownaniu do innych za ta cene to totalna kicha.

 

P.S. to jaki masz ten rozmiar ?

 

:crossy:

 

tak wiec jedzie sie do nich a nie do grandysów

 

Zamówiłem dziewczynie kombiak PSI szyty na miarę. Moje wrażenia:

- nie wszystkie wymiary zostały utrzymane i kombiak gdzieniegdzie wisi

- skóra gorszej jakości niż półka wyznaczona przez Berik/Alpinestars/itp

- w częściach wykonanych z perforowanej skóry znajdowało się mnóstwo nie usuniętych w fabryce resztek skóry (tzn maszyna robiąca dziurki w skórze nie robiła tego poprawnie i resztki małych skórek zostawały przy kombinezonie) - dla mnie to porażka, w żadnej skórze dobrego producenta nie ma takiej możliwości

Reszta raczej ok. Podsumowując, drugi raz kombiaka PSI nie kupię - cenią się za wysoko w stosunku do jakości.

Wolę dołożyć niedużo i kupić kombinezon na miarę firmy Gimoto, o której słyszałem wiele pozytywnych opinii.

 

jak wyzej. czym wiecej posredników tym bardziej zdupczone. jedziesz do brna i na miejscu cie mierzą. odbiór tez na miejscu i jak cos nie bangla to poprawka.

 

aha, alpina ci nie wymieni rekawa po szlifie ;)

 

dainese chyba tez to robi

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki wpływ na wady, które wymieniłem ma pośrednik? Dla mnie ta firma nie jest warta tych pieniędzy.

P.S. Spodziewam się, że Alpina wymieni Ci wszystko - kwestia ceny. Poza tym przetarcia po szlifie mogę naprawić u znajomego rymarza w stolicy.

 

Dainese robi też na wymiar ale dużo drożej.

Edytowane przez gonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Moja dziewczyna jest Niska i nie jest w stanie kupic kombinezonu dla siebie i najlepiej byloby na wymiar go uszyć, czy znacie producenta ktory sie tym zajmuje ?? stroj na sciga ma byc 2 czesciowy raczej

 

Problem dotyczy tez kasku ma małą głowe i poszukujemy tez kasku ktory występował by w jak najwiekszej ilosci skorup zeby nie wygladala jak w wiadrze na glowie :) jej rozmiar to xs

 


z góry dzięki za info

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem trochę kasków w mniejszych rozmiarach. I tak z tego co pamiętam to mały był Nitro Aikido Miałem akurat wtedy ze soba taki ale w rozmiarze S a XS był mniejszy. Nie wiem tylko czy ten kask niewiaście do gustu przypadnie. Dobrze zrobiony nawet jest, ale że tak powiem mało delikatnie trzyma się głowy. Zrobiony po prostu tak że nigdzie nie zostawia żadnego luzu. Poza tym jest bez bajerów i z DD

Mały był jeszcze któryś z Uvex-ów ale nie pamietam jaki model

 

Ci do ciuchów to oglądnijcie ofertę Akito. Robia małe ciuchy i absolutnie nie wolno sciemniać podając rozmiary. Oszuka laska o 2 cm np. w talii to niech zapomni że wlezie w ten ciutek mniejszy rozmiar :)

 

(też mam jedną kurtkę od nich idealnie dopasowaną. Przez zimę zeżarłem dwie pizze za dużo i kaplica :banghead: Normalnie nie wlazłem chociaż wydech do cna i oczy na wierchu były. Tydzień reżimu w żarciu i jest OK )

Edytowane przez rozkosmany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...