Skocz do zawartości

RAJD KATYŃSKI 2006 !!!


Skała
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bedziemy w kontakcie. W zeszłym roku przyjechałem z Wiktorem i Jackiem dzień wcześniej ze spotkania w "Rejówce" w Skarżysku Kamiennej. Co do obrócenia w jeden dzień to dla mnie akurat nie robi róznicy bo na Jasną Górę mam jakieś 150 kilosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie będę mógł uczestniczyć, bo jak wszystko dobrze pójdzie:) to w sobotę będą moje z Dominiką zaślubiny !!

 

A przy okazji zapraszam wszystkich katyniaków na ceremonię, niektórym może być nawet po drodze do Częstochowy, a tym którym nie będzie, będziemy jeszcze bardziej wdzięczni za to, że przyjadą:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

A przy okazji zapraszam wszystkich katyniaków na ceremonię' date=' niektórym może być nawet po drodze do Częstochowy, a tym którym nie będzie, będziemy jeszcze bardziej wdzięczni za to, że przyjadą[/quote']

No to czuję się zaproszony myślę, ze inni katyniacy też.

Podaj godzine i miejsce a napewno postaram się dojechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się zlot w Stąporkowie !!! Oby Wam i nam pogoda dopisała.

 

[ Dopisane: 26-02-2006, 16:25 ]

Napisał do mnie Robert vel Zły Bob (uczestnik V MMRK):

 

"Moja relacja z rajdu do poczytania na stronie www.motowyprawy.krv.pl

Pasowałoby podać dalej, ale niestety nie dysponuje adresami mailowymi wszystkich uczestników dlatego zwracam się do Ciebie Marku, bo Ty raczej będziesz takowymi dysponował. Pzdr. Zły Bob."

 

Polecam. Warto przeczytać. To jeden z nas - prawdziwy pasjonat sprawy, którą zatytułować można "NIE ZAPOMNIMY !"

 

Brawo Robert !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chłopaki byłem i w 2004 i w 2005 i wtym roku tez jade( mam nadzieje ze rama w XJR-ce wytrzyma. A swoja droga Jarku nawet niezle wyszłem w tym koszu, a odnośnie gwiazdzistego to to już niedługo Pozdrawiam Rosiu XJR :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisała do mnie nasza koleżanka Jana z Charkowa, która pokonała z nami sporą część trasy i którą chłopaki zmusiły do zażywania kąpieli w Morzu Czarnym. Okazywała wzruszające przywiązanie do naszej eskapady.

"wielkie dzieki za te wszstkie wiadomosci ktore dostalam od Pana. to dla mnie naprawde wazne, ostatnio nie mam zbyt duzo czasu bo mam mnustwo nauki i nie pisze listuw, i poczte sprawdzam nie tak czestso, a dzisiaj jestem troche chora i zostalam w domu, no i zostala mile zaskoczona, ze uczestnicy Rajdu pamietaja o mnie. Dzieki. Pozdrawiam. Jana."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym sprzęcie ale 120-130 musi umiec robić i to nie na ostatnim tchu. jak daje z tym rade to zapraszamy. Przelotowa grupy to około 110-120 a czasem trzeba dogonić grupę jak się zmarudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechał Suzuki Freewind i swietnie sobie dawał radę. Oczywiście motocykl musi być 100 % sprawny. Musisz przewidywać czy łańcuch i opony wytrzymają 5-6 tys kilosów - czyli nie możesz jechać na końcówkach. Poza tym powinieneś sobie doskonale dać radę. Na niektórych odcinkach nawet możesz mieć przewagę bo droga koło Kamieńca Podolskiego naprawdę przypominała szlak dla enduro. Poza tym to jest rajd a nie wyścig. Jest tez wóz serwisowy i w razie "w" można maszynę załadować na lawetę. To daje komfort psychiczny. Co do satysfakcji i wrażeń odsyłam do strony www.rajdkatynski.net gdzie w pięknych spontanicznych słowach wypowiadają się przyjaciele z "Katyńskiego". W razie jakichś szczegółowych pytań zapraszam na priv-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest rocznica jednego rozkazu - jednej z najbardziej nieludzkich i chaniebnych zbrodni sowieckich, w wyniku których na naszych szlakach na wschodzie spotykamy tysiące kompanów, leżących w lasach m.in. Katynia.

 

Pamiętajmy o nich!

 

W ramach obchodów Dnia Pamięci o Katyniu w niedzielę o godz. 18.00 na placu J. Piłsudskiego w Warszawie zostaną zapalone znicze pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...