Skocz do zawartości

Wrocław-koniec balang - czas polatać !


Prot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No my tzn. Cotlet, Mishel i ja wczoraj sobie polataliśmy, było zajefajowo :mrgreen: jeszcze do dziś mamy rogale na pyskach :evil:

 

[ Dopisane: 22-03-2006, 14:46 ]

W sobotę 25-03 ma być ok. + 10 st. i chcemy pojechać sobie gdzieś za miasto tak rekreacyjnie, jeszcze nie ustaliliśmy o której i gdzie się spotykamy ale wszystko jest do dogrania, w profilu jest mój nr telefonu więc jak ktoś bedzie potrzebował informacji to proszę o kontakt, zresztą jak coś już będzie wiadomo to dam znać również w tym temacie.

No i dziś zaliczyłam pierwszego szlifa :D , na szczęście moto całe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziś zaliczyłam pierwszego szlifa :) , na szczęście moto całe :mrgreen:

noooo .... za ten tekst szacun :P

Co do pierwszego mikrowypadu - pomimo problemów z 4um udało się zebrać niezłą ekipę i te stówkę z ogonkiem nakręcić. Więc czy potrzebne jest forum ??? :lol:

Lanserka po Sobótce i głównie we Wrocku wyszła na maksa :P Kto nie był niech żałuje. Sezon uważam za rozpoczęty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak tu się dołącza "cytuj"

Chciałam Drogowcowi odpisać, że wszystko o.k. bo złego to licho nie bierze.

 

Już załapałam, starość nie radość :notworthy:

Sezon motocyklowy rozpoczęty, Dziadzia Prot zabrał mnie na przejażdżkę :icon_mrgreen:

Zrobiliśmy 82 km. zaliczyliśmy autostradę (jechałam 160km/h :) ) no i ja zaliczyłam glebę parkingową w centrum Oławy :wink: :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już załapałam, starość nie radość :notworthy:

Sezon motocyklowy rozpoczęty, Dziadzia Prot zabrał mnie na przejażdżkę :banghead:

Zrobiliśmy 82 km. zaliczyliśmy autostradę (jechałam 160km/h :) ) no i ja zaliczyłam glebę parkingową w centrum Oławy :icon_mrgreen: :banghead: :wink:

Zabrał cię na Drag Starze czy na twojej pieknej bestii :) ?

Ale pewnie na gs-ie śmigaliście skoro dał ci siąść za kierwonicą w Oławie :D

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, nie uwierzysz, zabrał mnie na moim motórze :banghead:

Rozumiesz :icon_mrgreen: Stary pozwolił mi pojechać samej na swoim ukochanym :wink:

Jak mi zaproponował, że pojedziemy na autostradę, żebym mogła sobie 6 wrzucić, to o mało się z wrażenia nie przewróciłam :notworthy:

I nawt nie krzyczał jak w centrum Oławy, położyłam na skrzyżowaniu moto. :wink:

Pomógł mi podnieść GS-ka i nawet nic nie gadał :D byłam w szoku :)

Ale pomimo gleby, śliskiej drogi i deszczu było zajefajowo :) :cool: :biggrin:

 

Zabrał cię na Drag Starze czy na twojej pieknej bestii :clap: ?

Ale pewnie na gs-ie śmigaliście skoro dał ci siąść za kierwonicą w Oławie :wink:

 

pzdr @starte

Ja na swoim , Dziadzia na swoim :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na dniach jakaś szybka wizyta u niejakiego Sierżanta? W sam raz na lajtową przejażdżkę... :D

Browarny, ja nie widze problemu możemy pojechać, Dziadzia Prot przyjeżdża w piątek także moglibyśmy sobie wyskoczyć :)

Czy jest jeszcze ktoś chętny na przejażdżkę (może w sobotę) w okolice Nysy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na dniach jakaś szybka wizyta u niejakiego Sierżanta? W sam raz na lajtową przejażdżkę... :icon_mrgreen:

NIEJAKIEGO ??????? Oj orzeszki malinowe,chyba nie myślicie,że jak nie bazgram, to tym samym mnie nie ma !

Nadal kontroluję wszystko w pionie i poziomie. he he he,

Czekam na Was Hardcorowcy !!!! :) :bigrazz: :( :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Jak będziecie jechali,to piwo przywieżcie , bo na sucho nie gadam.Będzie chlebek ze smalcykiem ,mniam mniam mniam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Was Hardcorowcy !!!! :( :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_evil:

Ja wiem, żeś twardziel, ale już nic w Twoim życiu nie będzie takie, jak do tej pory. Jesteś pewny, że chcesz nas poznać ??? Na swoim terenie ???

Taaaa .... no Ty nie jesteś normalny ... :bigrazz:

 

To co ... jak nie będzie strasznie lało to lecimy ??? Proponuję zbiórkę pod Kaśką ... o 11.00 ?

 

 

Bój się Stary Sierżancie :)

Browarny puść wici po Śląsku, może MarianKa da sie namówić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie jestem normalny, to jest dla mnie normalne , he he he .

Ale to , że Wy chcecie przyjechać na mój teren i to bez ochrony , to świadczy tylko o tym,że normalnie jesteście całkiem nienormalni ,hihihi.

Spiszcie wszyscy Wasze ostatnie życzenie , przesłania do następnych pokoleń itp. bo nie wiadomo co tu się będzie działo .

A poza tym, to o 11.00 u mnie powoli jest przygotowanie do obiadu.O której chcecie do mnie przyjechać ???? Wieczorem ????

Z wyra o 6.00 i ruchy , wiosna w pełni , a Wy jeszcze żyjecie czasem zimowym.Piwo dla mnie , bo poszczuję królikami i świnką morską.

A teraz serio !! Ile ma być osób , bo muszę jakieś żarełko przygotować,chleb pokroić,smalec wytopić itp.

WAŻNA SPRAWA !!!!!!!

Jak będziecie już wjeżdżać pod mój dom , to bez klaksonów i nieco mniej gazu.Mogę być właśnie w trakcie prowadzenia terapii z dziećmi i taka ilość motocykli mogłaby ( nie daj Boże ) spłoszyć moje koniki.

Czekam Twardzielki i Twardziele !!! he he he ( śmiech diabelski )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To co ... jak nie będzie strasznie lało to lecimy ??? Proponuję zbiórkę pod Kaśką ... o 11.00 ?

 

:bigrazz: :( :icon_mrgreen: Zaraz sie rozbecze!!!!!I jeszcze ten smalec-wymiekam :) Prot a moze troszke wczesniej sie wybierzecie i przez wyspy?????Zabierzcie mnie tez!!!!!!!!!!!Pozdrawiam :icon_mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...