Skocz do zawartości

UWAGA! 21.04.06 Z KLUBU KAWALEROW WYPISZE SIE LISEK(1221)


lisek1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 kwietnia 2006 godz. 16:00 Luboń -żabikowo / k. poznania. niedaleko AUCHUANA i LEROY MERLIN KOMORNIKI

 

Więcej info dam jak zorganizuje jakąś fajna mapke dojazdu ;)

 

[ Dopisane: 26-02-2006, 14:23 ]

aha ten 21 kwiecień to jest piatek!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisek1221 tylko nie planuj tego Baka... najlepiej wychodzi bez planowania :banghead: spoko dzieki - ja Tobie a wlasciwie WAM zycze szybciutko jakiegos potomka... bo nie ma na co czekac... :banghead:

Jeszcze raz wszystkiego naj.... najlepszego :!: ;)

Ps. do zobaczenia gdzies w trasie... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 kwietnia 2006 godz. 16:00 Luboń -żabikowo / k. poznania. niedaleko AUCHUANA i LEROY MERLIN KOMORNIKI

Hajtasz mi się pod domem Lisek? ;) Kurde, a myślałem że chociaż kawałek dalej będe musiał jechać, a tak to mi się motur nawet nagrzać nie zdąży ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybciutko jakiegos potomka... bo nie ma na co czekac...  

można już ze spokojem 1000zł na ulicy nie leży dziękujemy panu Romanowi :mrgreen:

NA 99,99% JESTEM U CIEBIE KOLEGO

stały nie zawodny bywalec takich imperez ;) pozdro dla ciebie i młodego :mrgreen:

MOJA COSIK NARAZIE SIĘ NIE CHCE HAJTAĆ !!! A JA BARDZO...
ciekawe raczej bywa na odwrót tak czy siak jeśli dojdzie do skutku ja napewno się zjawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJĘ i życzę wielu wspaniałych chwil, w których pomyślisz, że nie ma szczęśliwszego na tym świecie od CIEBIE :clap:

Życzę Ci także szybko Lisiątek :D

Moja córa (12 l.), nie może się odkleić od motocykla, gdyby mogła to by z nim spała w łóżku :D

Tego i Tobie życzę ;)

POWODZENIA :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

najwyższy czas żeby przyszła żona liska ujawniła się na forum. Czytam wszystkie wypowiedzi i bardzo chcę podziękować Rafałowi 22 za słowa otuchy, pogratulować Staremu Sierżantowi dobrze dobranej połowki :puchar: , a Przemkowi 3578 córeczki :lapagora: .Mam tylko pytanie do Klaudiusza - o co właściwie chodzi z tym efektem pierścienia. Nie oglądałam WLADCY PIERŚCIENI i nie jestem za bardzo w temacie. :?

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że niektórych z Was :clap: już wkrótce zobaczę na żywo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że u Was wypali to lepiej niż u nas i będzie zdecydowanie lepsza frekwencja

najwyższy czas żeby przyszła żona liska ujawniła się na forum
widze że kiedy kota nie ma myszy harcują :mrgreen:
mam nadzieję' date=' że niektórych z Was już wkrótce zobaczę na żywo. [/quote']również czekam :mrgreen: pozdrawiam do soboty :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak ona tu wlazła 8O :P :P - prawdziwa lisica sie z niej robi :) ;) heheehe

 

[ Dopisane: 11-03-2006, 07:21 ]

Ciekawe kiedy przestanie padać i kiedy sie ociepli :? Moze za tydzień ;) Jakaś porąbana ta pogoda jest, zaczynam sie powoli stresować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

na wstępie chciałem szczerze pogratulować liskom, życzę wszystkiego najlepszego na przyszłość.

a co do korowodu to ja sie zgłaszam.

czekam jedynie na jakieś dokładniejsze info co do miejsca spotkania.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI CHŁOPAKI ZA DOBRE SŁOWO i ZA WSZYSTKIE ŻYCZENIA.

Dzisiaj pod wieczór wkleje mapke z dokładnym punktem jakim jest zaznaczony kościół , tak po prostu żeby było łatwiej trafić (FAT nie będzie miał problemów z zamkniętymi oczami trafi w sumie nawet nie musi odpalać moto-może go przypchać :P ), chociaż dojazd nie jest super skomplikowany :banghead: . KURDE zostało jeszcze 5 TYGODNI a zima jest za oknem ;) - coś jest nie tak z tą pogodą- MY CHCEMY WIOSNE!!!!!!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...