Skocz do zawartości

kawa zx6r 95r kiepsko odpala przy zagrzanym silniku i


dymekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem 2tygodnie temu sprzeta moto gdy sie zagrzeje to kiepsko odpala i troche jakby paliwo smierdzialo nie sprawdzalem jeszcze luzow zaworowych czy moze to byc przyczyna , gdzy sie odpala zaraz po zgaszeniu to pali za kazdym razem a jak odczeka sie z 5 min to cza krecic z 10 sek za nim odpali , drugie pytanie dotyczy tego ze moto nie odpali bez wcisnietego sprzegla nawet jak jest na luzie, bez wcisnietego sprzegla gdy wlaczymy zaplon i chcemy startowac to brzeczy tylko pompa paliwa i nic sie nie dzieje a czasami jest tak ze zacznie krecic ale za chiny nie chce odpalic raz udalo mi sie odpalic bez sprzegla ale moto mocno sie zalewal by w koncu po katuszach odpalic, kumpel ma zx9r i nie potrzebuje sprzegla do odpalenia, pozdrawiam i dzieki za pomoc acha gazniki byly regulowane i tak czy owak ciezko odpala gdzy cieply :banghead: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od częstotliwości klepania.

Możesz to zlokalizować poprzez wkrętak :

plastikową rączką do własnego ucha a metalową końcówką do silnika - pomaga

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty czasem nie kupiłeś mojej Kawy :banghead: :?:

Sprawdż u mnie w bikepics czy to nie czasem ta, bo ja maiłem taki objaw i z takim go sprzedałem. Mi kręciła ciezko nagrzana...tzn rozrusznik miał problemy z obórceniem silnika(im dłuższa jazda tym gorzej), ale palił zaraz po dobrym obróceniu silnika. Ja byłem przekonany, że to cos z rozrusznikiem, ale kupiec doszedł do wniosku, ze miałem wlaniety regulator i akumulator był przeładowywany i dlatego im dłuzej jechałem tym bardziej go to ostre ładowanie osłabiało...Ale jak postał i doszedł do siebie to palił na dotyk. A po ostrej jaździe jak zmienił akumulator na inny to tez palił na dotyk wiec chyba miał racje.

 

 

Piotrze' date=' czy jak cos klepie niezaleznie od obrotow to moze byc jakis zawor[/quote']

 

Miałem podobnie...Najpierw myslałem, ze to rorząd później, ze zawór ale szybko wyszło co mu dolega - złapała panewka :D Co dziwne na zimnym silniku nic nie stukało...

 

Ps. Jak ktoś ma jakieś kłopoty z ZX-6R to do mnie :) Ja chyba miałem w niej doczynienia ze wszystkimi usterkami jakie są mozliwe...tzn tak myslałem, dopóki kolega nie kupił póxniej takiej samej - dzieki czemu moja wiedza na ten temat jest jescze wieksza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRAWDZILEM DZIS TE ZAWORY I SA ZA CIASNE NA 2 SSACYCH PO 0.5 A RESZTA PO 0.10 WYDECHY JUZ LEPIEJ ALE TEZ TROCHE CIASNE 2 PO 0.15 RESZTA PO 0.20 SSACE POWINNY MIEC 0.15 - 0.22 WYDECH 0.24-0.31 A CO MYSLICIE O TYM ODPALANIU NA SPRZEGLE

 

[ Dopisane: 16-02-2006, 22:48 ]

MłodyWilk22 A CZY SPOTKALES SIE Z TYM ZE KAWA ODPALA TYLKO NA WCISNIETYM SPRZEGLE BO BEZ NIEGO ANI RUSZ NAWET JAK MASZ NA LUZIE TO MUSI BYC WCISNIETE BY ODPALIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...