Skocz do zawartości

Na co zwrocic uwage przy kupnie F4????


Rekomendowane odpowiedzi

1=4 najbardziej mi się podoba bo sam taką mam 8) ; na + przemawia to że ma rachunki więc nie musisz wierzyć na słowo że coś było wymieniane;

skoro sprzedający potrzebuje pilnie kasy to może i cena do negocjacji

 

2 ma stopkę centralną' date=' seryjnie nie ma; nie podano przebiegu

 

3 trochę mały przebieg jak na ten rocznik (dziecko w wózku więcej zrobi :banghead: ),

nie wiem czy było takie malowanie seryjne -pierwszy raz widzę czachę, owiewki, błotnik i bak w jednym kolorze, a naklejki na lewej owiewce lipnie wykonane

 

to tyle moim skromnym zdaniem :oops:[/quote']

 

Dowiedzialem sie ze 2 ma przeibeg ma 50000 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych linkow to najlepsza numer 2' date=' nie widac zeby miala jakies przygody, napewno opony do wymiany...[/quote']

zawsze zastanawiam się, jak handlarze sprowadzają motocykle w super stanie, bezwypadkowe, do tego oferując je za umiarkowane pieniadze :?: (chyba się co po niektórym naraziłem :banghead: )

z tego co widzę w zachodnich ogłoszeniach, ceny są zwykle podobne lub wyższe niz w PL. można natomiast kupic za 30-50% ceny docelowej dzwona do remontu "po lekkim szlifie", lub zajeżdżonego na amen leciwego japończyka, których wiele trafia do naszego kraju.

 

rok temu na pl.rec.motocykle przerabiano temat fazera1000, wystawionego na allegro jako 100% bezwypadkowy. zdemaskowany sprzedający (widac czytał grupę) szybko usunął zdjecia z bikepics, przedstawiające zmasakrowaną yamahe tuz po sprowadzeniu :?

 

PS.

nie uogólniam, ale ziarnko prawdy w tym na pewno jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeech nudze sie dzis troche wiec popatrzylem jeszcze i:

nr 2 - jedno do czego moge sie minimalnie przyczepic to brak naklejki mmowiacej o tym, zeby zawsze jezdzic w kasku na baku... powinna taka byc miedzy wlewem paliwa a glowka ramy, ale to jest praktycznie zaden szczegol - mogla sie odkleic, albo zedrzec od torby na bak, ale tez mogl byc malowany zbiornik... ten sprzet trzeba dokladnie obejrzec "na zywo" :banghead:

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 2 - jedno do czego moge sie minimalnie przyczepic to brak naklejki mmowiacej o tym' date=' zeby zawsze jezdzic w kasku na baku... powinna taka byc miedzy wlewem paliwa a glowka ramy,[/quote']

niewykluczone, choc w swoim Bandycie też takowej nie miałem, mimo iz lakier 100% oryginal. regułą to nie jest, ale wzmożyć czujność nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa to taka ze Holandia, Belgia i Wlochy to kraje w ktorych na jednosladach jezdzi sie na codzien i sa poprostu strasznie katowane, nie tak jak np w Niemczech gdzie wystepuje zjawisko zimy :banghead:

Mysle ze lepiej rozgladac sie na www.ebay.de za dobra okazja i samemu sprowadzic niz sie tylko wnerwiac patrzac na stan polskich motocykli...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 50000 km rozumiem ze go nie dyskwalifikuje.

Jezeli byl regularnie serwisowany to raczej nie - te motocykle spokojnie powinny robic 80000 a nawet i 100000, a przynajmniej przebieg jest dosc realny dla tego rocznika. Jednak na ogledziny nie jedz pod zadnym pozorem sam.

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja cebra ma 50kkm a silnik chodzi jak szwajcarski zegarek...

Taki przebieg to nic, tylko mentalnosc polakow jest troche inna - wola miec napisane 30kkm i jezdzic bez swiadomosci ze tak naprawde ich motocykl ma 70kkm... Silniki w cebrach sa bardzo dlugo zywotne, jesli jezdzi sie regularnie na przeglady...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to tylko kolor mało sportowy ale kwestia upodoban

 

...niestety ale nie zawsze to czego się chce jest dostępne ...

 

już 2 miesiące szukam moto więc w chwili obecnej kolor nie gra roli...

 

 

pieniadze tez nie zle no jeszcze by mogli troszke opuscic

 

...cena to raczej jeszcze skoczy bo to aukcja a nie "kup teraz"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...