Skocz do zawartości

zawszony, cieknący kranik paliwa...gs500e 1992r


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

walczę juz z tym tydzień. ciągle coś cieknie. ciekł weżyk rezerwy- wymieniłem, teraz cieknie główny- na końcówkach, po wojnie z założeniem świeżego wężyka- cieknie sam kranik(ten co wychodzi z baku).

 

krew mnie juz zalewa- jakim cudem to może ciec??

 

dopóki nic nie ruszałem-NIC nie ciekło... wojna trwa już tydzień, powoli się poddaję, na szczęscie gdzieś z wiadrem części dostałem inny kranik- pewnie wymienię cały...

 

mam już dość zapachu benzyny normalnie,a to mi się jeszcze nie zdarzyło :)...jeszcze trochę i zacznie mi się to śnić po nocach.

 

czym to uszczelniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa kity uszczelniajace, ale to twardznieje i jest jak poxilina, wiec jak chcesz na stale to prosze :)

 

mozesz kombinowac z wymiana uszczelki ale pewnie przez zakladanie nowego wazyka odksztalcilem troche bak i kranik nie jest dobrze spasowany z bakiem, tez tak mialem, dalem kitu uszczelniajacego do bakow (taki specialny jak poxilina) i przestalo, tylko ze zaklejony bardzo mocno :P wiec jak cos to moze byc problem z demontazem hyhy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint kranika do baku na tasme teflonowa, albo plynny uszczelniacz teflonowy. To calkowicie normalne ze puki nie ruszasz to nic nie cieknie, jak ruszysz treba wymieniac wszystko krok po kroku.

Weze paliwowe wymieniaj na oryginalne gumowe, a nie na plastikowe - wytrzymaja 10x dluzej.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint kranika do baku na tasme teflonowa, albo plynny uszczelniacz teflonowy. To calkowicie normalne ze puki nie ruszasz to nic nie cieknie, jak ruszysz treba wymieniac wszystko krok po kroku.

Weze paliwowe wymieniaj na oryginalne gumowe, a nie na plastikowe - wytrzymaja 10x dluzej.

 

Adam M.

 

nie ma gwintu: jest na 2 śrubach... wydaje mi się,że cieknie z rurek... to niby absurdalne ale na to wygląda...

 

jako węzyków używam gumowych- cholerstwo strasznie elastyczne,był problem z założeniem, plus jeszcze opaski zaciskające(te stalowe na śrubkę),więc nie wyobrażam sobie jak to może ciec...

 

ps cały czas mowa nie o kraniku on/res/pri tylko o tym co wychodzi z baku z 2ma rurkami i ma śrubkę do zamukania go i otwierania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...