Skocz do zawartości

szklarska poreba


Rekomendowane odpowiedzi

Do szklarskiej śmigam na zlot od 5 lat i muszę z przykrością przyznać że klimat zlotu zepsuł sie doszczętnie. W tym roku napewno tam nie pojadę na weekend, ewentualnie w sobote na paradę. Cena wjzadu jest powalająca, spore grono ludzi już olało ten zlot, a poza tym zaqwsze jest chu*owa pogoda i pełno policji.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja mówicie... No tak, to rzeczywiście kicha. Moi rodzice w popłochu uciekali z "centrum" Szklarskiej do hotelu. Było sporo gleb, wojny nerwów (konkretne, mijali się na lusterka, parę nawet zostało złamanych)... Zdarzyło się nawet, że wieczorem jakieś dwie Bogu ducha winne dziewczyny przejeżdżały główną ulicą Maluszkiem, i znalazło się paru takich co to je zatrzymali i chcieli owego Maluszka na bok przewrócić. Gdy zlot się kończył wiele motocykli było oblepionych power tape'em, bez owiewek, stan asfaltu był o opłakanym stanie... Z tego co ludzie mówili - było dziko, zwariowanie, ale bezpiecznie. Nikt nie zrobił sobie ani nikomu innemu nic poważnego. A ja całe trzy dni chodziłem ze świecącymi oczami z uśmiechem od ucha do ucha, bo właśnie zakochiwałem się w (wtedy dla mnie jeszcze) MOTORACH, zlotach, tym całym braterstwie... Piękne chwile :roll: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zloty w szkolarskiej się zepsuł kilka ostatnich to nie to co było kiedyś masa motorów, dobra zabawa, extra kapele itd. Na ostatnim zlocie było niewiele osób drętwa pogoda, organizacja słaba nie zbyt dobrze się bawiłem i mocno się zastanowię czy jechać w tym roku bo szczerze mówiąc szkoda pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Szklarskiej to wedlug mnie jest juz cienizna' date=' nie wart uwagi. Nie ta atmosfera co kiedys gdy jeszcze byl organizowany na stokach, doslownie nudy. [/quote']

 

Byłem w Szklaskiej faktycznie bywało różnie ktoś inny później organizował ten zlot i wyszło jeszcze gorzej ( spięcia na temat kasy zebranej ze zlotu itp )

 

Mam tylko jedno prywatne zastrzezenie do zlotu organizowanego gdzie organizator wręczał naszywkę dla każdego motocyklisty, ja jej jakoś nie dostałem.

Organizator chyba Jarek miał dosłać do domu od tego czasu cisza a to już kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na dwóch ostatnich i:

-w 2004 mandat za brak kasku (50zł)

-w 2005 było lepiej bo od pana psa dostałem możliwość wyboru czy chce 500 czy 1000zł za jazdę na tylnim (a w rzeczywistości wiozłem kolegę z połamaną nogą i kulami więc nie wykonywałem żadnych ewolucji...)

Mam tam znajomego i on mi wytłumaczył, że to miejscowi leją i wyzywają psy za to że nie pozwalają się bawić więc ci ostatni mszczą sie na nas....

Kolejnym minusem jest koszmarnie drogi wjazd i marna pogoda (nawet streeptizek nie pomaga bo tańcząca pani przypomina ochroniarza i to nawet po paru browarkach ;)

Nie polecam tego zlotu i jeśki tam pojadę w tym roku to tylko dlatego, że mam bardzo blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automobilista nr 2/2006 podaje że zlot w Szklarskiej Porębie 11-13.08.2006r. KMC Sokole Oko, tel.694847971. Prostuję bo wcześniej podałem że 5-7.08.2006r. wziąłem to w ciemno z jakiejś strony juz nie pamiętam, sorry. Szkoda że z tą Szklarską się porobiło bo to bardzo fajna okolica. Na pewno warto tam się wybrać, ale może w innym terminie ?? pzdr, :P

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...