Skocz do zawartości

RUSKIE MOTORKI


kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pozwole sobie wzucic stronke naszego forumowego kolegi - Irbita: http://www.republika.pl/m72/galeria.htm

 

[ Dopisane: 14-02-2006' date=' 10:11[/i'] ]

ps. mam nadzieje ze kolega Irbit sie nie pogniewa :oops:

 

Najlepszy jest "artykul" o MW750 ... ani jednego zdjecia 750- ki ... wszystko 650 :| .

Ogolnie duzo fotek skundlonych m72 i innych, a szkoda bo na pierwszy rzut oka strona prezentuje sie niezle.

 

Dodatkowo, wiele fotek "otrzaskanych" w necie od lat... Kurcze czy tak trudno dorwac porzadnie zrobione m72, k-750 czy mw i strzelic pare fotek na potrzeby strony 8O ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz to zrobic i samemu zrobic strone ?

Oczywiscie :) , tego "argumentu" mozna uzyc zawsze i wszedzie.

Jednak nie, nie jestem az na tyle zauroczony ruskimi zaprzegami, zeby bawic sie w robienie kolejnej strony na ten temat :P . Wystarczy mi od czasu do czasu sie przejechac moim parchem :( .

Jako nie za bardzo znajacy sie na materii, zwrocilem jedynie uwage na rzeczy, ktore nawet takiemu laikowi jak mi, rzucily sie od razu w oczy :roll: .

Pozdrawiam i zycze bardziej konstruktywnego podejscia do(na pewno nie zlosliwej) krytyki :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie wzucic stronke naszego forumowego kolegi - Irbita: http://www.republika.pl/m72/galeria.htm

 

[ Dopisane: 14-02-2006' date=' 10:11[/i'] ]

ps. mam nadzieje ze kolega Irbit sie nie pogniewa :oops:

 

nie ma pobawy, nie gniewam sie :D

cieszę sie że ktoś zauważył moja strone

 

[ Dopisane: 17-02-2006, 16:56 ]

Dodatkowo' date=' wiele fotek "otrzaskanych" w necie od lat... Kurcze czy tak trudno dorwac porzadnie zrobione m72, k-750 czy mw i strzelic pare fotek na potrzeby strony 8O ?[/quote']

 

Po pierwsze - nie jestem autorem artykółu o MW

Po drugie - pokaż mi fotki w dziele galeria lub fotorelacje które mogę zobaczyc na innych stronach - myśle że są w swoim rodzaju niepowtarzalne bo wiekszość robiłem sam.

 

Racja "skundlone emki" spotyka sie wszędzie - ale dlaczego nie robić im fotek i nie umieszczać na stronie :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie znasz sie na ruskich bukwach to kiepsko bedzie Ci poruszać sie po stronie oppozit

:)

 

[ Dopisane: 23-02-2006, 19:15 ]

zawsze mozesz to zrobic i samemu zrobic strone ?

Oczywiscie :( , tego "argumentu" mozna uzyc zawsze i wszedzie.

Jednak nie, nie jestem az na tyle zauroczony ruskimi zaprzegami, zeby bawic sie w robienie kolejnej strony na ten temat :( . Wystarczy mi od czasu do czasu sie przejechac moim parchem :( .

Jako nie za bardzo znajacy sie na materii, zwrocilem jedynie uwage na rzeczy, ktore nawet takiemu laikowi jak mi, rzucily sie od razu w oczy :roll: .

Pozdrawiam i zycze bardziej konstruktywnego podejscia do(na pewno nie zlosliwej) krytyki :lol: .

 

czemu nie odpisujesz :?:

 

"Po drugie - pokaż mi fotki w dziele galeria lub fotorelacje które mogę zobaczyc na innych stronach - myśle że są w swoim rodzaju niepowtarzalne bo wiekszość robiłem sam."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
czemu nie odpisujesz  :?:

Ach nie mam zamiaru sie klocic :lol: .

Chodzilo mi o fotki w dziale "Informacje", artykuly o MW750, K750 i M72 ... Zgadza sie, atrykuly juz gdzies widzialem, ale nie oznacza to, ze kopiowanie czegos takiego z niewlasciwymi fotami ma wywolywac zachwyt :D ? O to mi tylko chodzilo... Bo fotki w "Galerii" moga byc kazde, po to jest "Galeria"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...