Skocz do zawartości

czy trzeba mieć dużo kasy żeby utrzymać full crosa 125


Rekomendowane odpowiedzi

madry polak po szkodzie... zrób to i nie jezdzij z myslą" kurde a moze by zmienic ten olej' date=' albo zawory wyregulowac "[/quote']

 

 

Swiete slowa :P

Sam tak zrobilem... Kupilem wyczyna, myslalem ze moge sobie spokojnie latac nie zagladalem do silnika w ogole. Zrobilem 5bakow paliwa... Bum, i jestem 2tys zł w plecy :P Lepiej sprawdzic moto i byc pewnym, a nie czekac az cos sie sypnie.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie dla fik554 i co ci sie stało po przejechaniu tych 5 baków pozdro :D :D

 

[ Dopisane: 20-03-2006, 21:04 ]

ale sie ciesze wreszcie ten śnieg troche topnieje jeszcze tydzień i można jezdzić po trawce heheheh a nie po tym zasranym białym kurest...twie [p] :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się okazało?

 

 

Kupiłem moto jako nie sprawne, sprzedawca mówił że trzeba ustawić gaźnik a się okazało że fajka na świecy byłą spierniczona i gaźniku iglica była skrzywiona :icon_razz: ale to pryszcz. No ale niestety ktoś wsadził nie to łożysko do koła, łożysko się opierało ale młotek przemówił do rozsądku i niestety 300zł jestem w plecy. Jak moto było u mechanika kazałem wymienić wszystkie płyny,wyregulować gazior, sprawdzić sprężanie i tu naszczescie wszystko w jak najlepszym porządku. Teraz już wszystko sam robie jeszcze pare żeczy przydało by sie zrobić ale jeszcze jest troche czasu zanim wyjade w porządny teren wszystko zrobie! Teraz jak bym kupował motocykl to lepiej bym wszystko posprawdzał, no ale nauka kosztuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak bym kupował motocykl to lepiej bym wszystko posprawdzał, no ale nauka kosztuje !

Dokladnie ja mialem podobnie, tyle ze u mnie w motorze bylo rozsypane tylne zawieszenie(a zawieszenia nie sprawdzalem przy kupnie) .Dlatego trzeba dokladniec ogladac motor przed kupnem i czepiac sie do najmniejszych szczegolow.Czlowiek uczy sie na bledach.Pozdrawiam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje utrzymania KDX'a 125? Z tego co wiem to nie jest jakoś specjalnie wyżyłowany, bo ma 28 KM, a inne 125 mają 42-43KM. Co jaki czas trzeba zmieniać tłok w takim moto?

 

EDIT: Możecie podać jeszcze koszty Aprilli RX 125, bo zauważyłem, że do niej chyba są tańsze części.

Edytowane przez BArt_X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszta ekspolatacji kdx lub rx nie są wielkie- 1 tłok w sezonie (150zł meteor lub 380zł vertex), do tego olej w skrzyni (30zł), płyny w chłodnicach i hamulcach (razem ok. 30zł), olej w zawieszeniu i uszczelniacze jeśli to konieczne (50zł) do tego napęd (min. 200zł) i klocki (65zł za komplet do jednego hamulca). Takie rzeczy wymienia się około raz w sezonie zależnie od tego jak kto jeździ, bo np. komuś starczy napęd i tłok na 2-3 sezony a innemu na pół sezonu, ale to juz trzeba często i naprawdę ostro latać.

Edytowane przez kwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy jak kto jezdzi i ile jezdzi. Np. moj kumpel juz w tym sezonie 3 tloki wymienil,fakt ze jezdzi prawie codziennie:D Takze trzeba samemu obserwowac i pilnowac sprzeta.No wlasnie a jak czesto wymieniacie olej w skrzyni w swoich crossach??Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...