Skocz do zawartości

czy trzeba mieć dużo kasy żeby utrzymać full crosa 125


Rekomendowane odpowiedzi

kup sobie exc 250 , ciągnie ciut mocnej niż setka full ale jest dużo szybszy i nie odczuwa się tak mocy z racji elastycznośći silnika, ciągnie praktycznie z samego dołu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda a skod byście radzili kupić z polski czy zprowadzić

lepiej "zprowadzic" z usa' date=' tam są bardzo tanie te hondy i z bajerami. Chociaż jesli stac cie na cr 250 '01 to i mialbys na 4t wiec nie rozumiem...[/quote']

 

ja też już zgłupiałem, ale widocznie to nie na mój rozum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no przesadziłem troche z tym że 2001 rok a ile myślicie że kosztuje taka honda cr 250 z 99roku w bdb wiadomo porysowana może być i tam opony do wymiany ale żeby silnik był dobry bo na allegro oglądałem to tam nie wiadomo co w silniku się kryje a jak kupię 4 takta np yamahe yzf 250 to nie wiele taniej exploatacia niż 250 2 takt a z niemiec opłaca sie ściągnąć moto bo z tamtąt to prendzej bym miał dojście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już zgłupiałem' date=' ale widocznie to nie na mój rozum [/quote']

chodzi o to ze CR-ka z 2001/2002 jest w podobnych cenach jak 4t

No dobrze ale pisze że nie ma kasy na utrzymanie a taka cr- go zje z butami no chyba że pojeździ, zarżnie i w kąt jebn*e

Nie wiem gdzie tu jest sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta twoja cr nie psuje się bo to starszy chyba model nie

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 15:14 ]

czemu miałbym zarżnąć będe go serwisował a nie że zarżne i do kąta no co ty mówiłem ze na utrzzymanie nie miałbym jak bym chciał szaleć na 125 a 250 to troche różnica jak by nie było

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 15:23 ]

jest ktoś kto napisze mi wreszcie coś o hondzie cr 250 bo tylko piszecie ale nie wszyscy o tym co mnie asz tak nie interesuje sory że kogoś uraziłem

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 15:24 ]

oczywiście z roku 98 99

 

[ Dopisane: 14-02-2006, 15:30 ]

:twisted: :D :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin ze śląska

Duzo tansza w utrzymaniu CR 250 o CR 125 nie bedzie. Rok 98/99 to juz szukaj 99 to alurama.Pozatym pisalem ze Cr-ki maja trwale i mocne silniki.Jezeli bedziesz dbac o motor to pojezdzi dlugo.Na torze zeby jezdzic 250 to trzeba miec juz pewne umiejetnosci.Natomiast po lasach jest w sam raz, bo nie trzeba krecic jej, z kazdego biegu leci.Wiec jezeli zamierzasz na torze smigac, to radzilbym CR 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CR 125 od 250 nie jest tańszy w utrzymaniu. Bo w 125 remonty robisz często. A w 250 rzadziej' date=' ale to na to samo wyjdzie[/quote']

Nie wyjdzie to samo bo ceny czesci są podobne a czasy wymiany bardzo sie różnia. Do tego seta w terenie nawet wiecej spali niz 250ccm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...