Skocz do zawartości

S51 Naked Bike


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja rada: Zamiast wydawać kase na wątpliwy tuning, wydać ja należy na paliwo i doskonalić technikę. Później łatwiej będzie okiełznać cos konkretnego
Moja Rada taka ze sobie mzoesz ladowac kase w co chcesz i kazdy w co chce bo to jego kasa ;] A Wielu Motocylkistow moze nie na tak poprzerabianych wiejsko moto ale chociaz by na kitach tuningowych moglo by ci dac niezle popalic jezeli chodzi o technike jazdy 8) chodz by np stund ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAjgorszy to on jest. Wystarczyłoby puścić tłumik dołem lub przynajmniej tą osłonę na czarno pomalować, dać inny zadupek bardziej zaokrąglony, oryginalne zegary i wywalić te ochraniacze na lagach i założyć oryginakne gumki. Możnaby się jeszcze było skusić na jakieś fajne lusterka :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAjgorszy to on jest. Wystarczyłoby puścić tłumik dołem lub przynajmniej tą osłonę na czarno pomalować' date=' dać inny zadupek bardziej zaokrąglony, oryginalne zegary i wywalić te ochraniacze na lagach i założyć oryginakne gumki. Możnaby się jeszcze było skusić na jakieś fajne lusterka [/quote']

no i co jeszcze byś chciał tam zrobić?? bo ja bym dał jeszzce podswietlanie, owiewki, komputer pokładowy, gmole i nie wiem co jeszcze simek jest fajnie zrobiony nikt nie zwrucił uwagi na to ze jest w zaje** stanie wszystko sie pięknie świeci i widać ze ktoś o ot dbał poza tym jest bardzo orginalny. gdybym miał kupować simsona dla siostry to na pewno bym tego rozwarzyl ale koles pewnie sobie za niego liczy (i słusznie) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati1411, każdy ma swój gust. Skoro Tobie by taki jak jest odpowiadał, to spoko. Nikt nie napisał chyba, że jest zaniedbany, bo widać koleś go szanował, ale parę szczegółów by mógł dopracować :D

ale koles pewnie sobie za niego liczy (i słusznie)

Ktoś z innego forum się go pytał i o ile się nie mylę chciał za niego 2200zł lub 2100zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co jeszcze byś chciał tam zrobić?? bo ja bym dał jeszzce podswietlanie, owiewki, komputer pokładowy, gmole i nie wiem co jeszcze simek jest fajnie zrobiony nikt nie zwrucił uwagi na to ze jest w zaje** stanie wszystko sie pięknie świeci i widać ze ktoś o ot dbał poza tym jest bardzo orginalny. gdybym miał kupować simsona dla siostry to na pewno bym tego rozwarzyl ale koles pewnie sobie za niego liczy (i słusznie) pozdr.

 

Ta wypowiedz mi sie podoba , BRAWO!!!Simsonej jest orginalny i naprawde ładny a jak sie komus nie podoba to przeciez nie musi go kupować :) moze samemu kupic orginalnego , przerobic i pokazac nam jak wyglada IDEAŁ.....

Gość sie naprawde posttarał i mysle ze nie mozna sie czepiać!

 

Pozdr. Veteranos!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...