Skocz do zawartości

Najlepszy ogar w polsce!8km,90km/h,8tys. RPM


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

silnik z jawki 50 jako tako jest mocny (byly 2wersje tych silniczkow- slabsze i mocniejsze- jawka mustang?) , pamietam ze raz jak jechalam z chlopakiem, rozbujala sie tak, ze wskazowka na koncu nie wiedziala co ze soba zrobic :D szla jak burza, ale smok.. :?

 

a gosc widze ze lubi bajki pisac. 8km to nawet simson nie ma to "tningu"

wiecej takich buraczkow na scene poprosimy..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no... ja mam Ogara i wcale nie tjuningowalem go.. no moze troche kanaly wyrownalem i takie tam pierdoly.. ale to tylko po to zeby sie szybciej przemieszczac i dla wlasnej wygody.. Ale na konkretna jazde sa juz do tego konkretne pojazdy..

 

A co do jazdy probnej to gosciu by sie pewnie nie zgodzil bo ma pewnie takiego kopa jak CR 500 i nie chce miec nikogo na sumieniu... :lol:

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dało by się jeszcze z niego zrobić fajnego sprzęta :D Najbardziej to go te pomalowane koła szpecą i ten kanciasty błotnik z tyłu... A ten tłumik to mu mocy raczej nie da tylko ją odejmie :lol:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=86515891 Jak można coś takiego zrobić ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak;p Mysle ze gdyby udalo sie zastosowac wszyskie takie modyfikacje jak w silniku simsona np i wziąśc dwa silniki do porownania to silnik jawy mogl by dysponowac wiekszą mocą..niekoniecznie musial by byc zwawszy czy coś ale mogl by być mocniejszy jezeli chodzi juz o sile koncową czyli na kole :)Nigdy tego nie probowalem ;p ale np jawa ma ciezszy wal...zatraca duzo mocy na skrzyni bo tam ma male przelozenia stąd potem ta duza zebatka ;p ale glowy nie dam sobie uciac ze osiagi byly by lepsze ;] no i lezący cylinder tez jest jakims plusem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem maila z zapytaniem :mrgreen:

Treść wiadomości:

na jakiej podstawie szacowana jest moc? 8KM to już coś, mógłbyś ją poprzeć jakimiś dowodami (np. wykresy z hamowni) ?

 

motor był sprawdzany na hamowni jeśli jestes zainteresowany przyjedź i zobacz jakiego ma kopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...