Skocz do zawartości

Co myślisz na temat popisów na motorowerze????


Muma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej widowiskowe jest to jak je-niesz szlifa w środku miasta :D wtedy to sie ludzie patrzą ;)

Skad wiesz ? Czyżby to był Twój numer popisowy ? Raczej nie o takich widowiskach tu rozmawiamy... Ja puki co ucze sie wheelie, najpierw najzwyklejsze, a potem zacznie sie kombinować. A spalić laka potrafi chyba każdy, wg mnie to już jest troche wsiowe, takie stanie w miejscu... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm palic laka mozna zawsze na wiele sposobow :P Pionowo opierajac sie na stelazu , roznego rodzaju kreski , koleczka , baczki itp itd :P To juz zalezy od wyobrazni :D Z3US na czym smigasz ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

:D on śmiga na jawce mustang ;) :roll: wedlog mnie cross jest lepszy niz scigacz ale moj braciszek sie uwziol na scigacza poradzcie co mam mu powiedziec by go przekonac :?: :?: :cry: :cry: :cry: :cry:

Pozdrawiam MUMA :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej widowiskowe jest to jak je-niesz szlifa w środku miasta :D wtedy to sie ludzie patrzą ;)

Skad wiesz ? Czyżby to był Twój numer popisowy ? Raczej nie o takich widowiskach tu rozmawiamy... Ja puki co ucze sie wheelie' date=' najpierw najzwyklejsze, a potem zacznie sie kombinować. A spalić laka potrafi chyba każdy, wg mnie to już jest troche wsiowe, takie stanie w miejscu... :?[/quote']

 

jeszcze nie miałem okazji zaliczyć szlifa w środku miasta, ale jazda na gumie też mnie nie podnieca bo boje sie że rozwale se cały tył, może se pykne jakiś stelaż z tyłu to pomyśle o tym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on śmiga na jawce mustang wedlog mnie cross jest lepszy niz scigacz ale moj braciszek sie uwziol na scigacza poradzcie co mam mu powiedziec by go przekonac
Nie przekonuj go. Jeżeli kręcą go ścigi to niech jeździ i kupuje ściga bo to też ma swój urok. Ja jednak jestem za MX i jego odmianach. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm palic laka mozna zawsze na wiele sposobow ;) Pionowo opierajac sie na stelazu ' date=' roznego rodzaju kreski , koleczka , baczki itp itd :banghead: To juz zalezy od wyobrazni :) Z3US na czym smigasz ? :)[/quote']

No tak ale stelaż jest potrzebny... ale o tym też sie pomyśli :twisted:

A więc tak jeżdże czymś na bazie jawy 50 mustang... Jeszcze 3 lata temu postawnoiłem ze zrobie street'a i ku temu zdąrzam. Zdjęć niestety niemam (sprzęt ma przód w kawałkach) Ale sprawa ma sie tak: z tyłu jest plastikowy zadupek siedzenie pod lekkim kątem z zadupiem) lampa lexus na ledach 8) :lol: Przednia zawiecha od sima, aluminiowa kierownica enduro z poprzeczką, osprzęt kierownicy raczej mieszany, przełączniki od jawy ts, klamki polerowane od etz razem z dźwignią ssania. Rolgaz na bazie rolgazu od etz, modyfikowane manetki gumowe od etz no i końcówki kierownicy takie dość zmyślne... Lampa przód usunięta, na rzecz owiewki ufo. No to taki jest przód. Co do tyłu, to tak jak pisałem jest zrobiony zadupek, lampa lexus, osłona łańcucha z blachy ryflowanej w kształcie kastetu. Yyy, długo by wymieniać, niepamietam wszystkiego. W sumie sprzęt konkretny. Całość polakierowana lakierem rosso metalic. A o silniku może innym razem. Ufff....

Witam

;) on śmiga na jawce mustang :D :roll: wedlog mnie cross jest lepszy niz scigacz ale moj braciszek sie uwziol na scigacza poradzcie co mam mu powiedziec by go przekonac :?: :?: :cry: :cry: :cry: :cry:

Pozdrawiam MUMA :!:

A Ty na przyszłość sie tak niewyrywaj, bo chu*a wiesz, a sie wyrywasz strasznie. Nabjaczu postów jeden... Na pal z nim ! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) ;) Witam :) :)

Niewiem czy ktoś z was ogląda "ulicni szalency" ;) :D

na tvn TURBO tam daja czadu na motorkach dodatkowo co odcinek jest lekcja jak wykonac rozne sztuczki np

.siedzenie na baku z przelozonymi nogami na owiewce,wheelie

jest tam dokladnie wytlumaczone jak wykonac dany trik :crossy: :crossy:

:D :D Pozdrawiam MUMA :D :D

:) :) :!: :!: Z3US sory :!: :!: ;) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zycze powodzenia w pracy nad maszynka Z3US ;) Mi sie tam widzi ze na wszystkim sie da jezdzic na kole :D Jezeli tylko sie tego bardzo chce i dazy do opanowania tej sztuki :) Poczawszy od Motorynki , konczac na Hayabusie ;) A co do tych lekcji w telewizji albo na necie o jezdzie na kole to dlamnie to nonsens :crossy: Z tego sie nie da nauczyc , bo kazdy sprzet inaczej chodzi , tam moga byc umieszczone tylko wskazowki ale co do dokladnego opisu zeby jedzic po 100 i wiecej metrow to nie da rady :crossy: Moze sie myle :) Pozdro ! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogarze 200 mam za długi wydech  8O chyba go skróce ,albo 'wyżuce'... bo przeszkadza mi w jeżdzeniu na 1 kole ... Wiecie o co chodzi :)

Prawie jak stelaż :lol: Skróć kolanko troche i twedy tłumik też sie do przodu przesunie. Powinno pomódz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Moim najbardziej zaawansowanym trikiem jest lezenie na siedzeniu i nogi na kierownicy i patrzec sie na droge albo na niebo:) to sie chyba nazywa (layzboy czy niewiem jak) no i stanie na podnozkach tak jak to robi Rossi jak wyjezdza z boksu i poprawia se kombinezon :) na kole przednim i tylnim raczej slabo ale moze sie to zmieni w nowym sezonie. No i jeszcze palenie starej gumy mi niezle wychodzilo. Aha lubie jeszcze krecenie kolem z wcisnietym przednim hantlem ale wczasie jazdy takie burnout czy jakos tak :)

Pozdrawiam!

 

Aha zapomnial bym o najwazniejszym odpowiedz na pytanie w temacie. O trikach na motorowerze mysle ze sa dobre i efektowne fajnie popatrzec jak taki chudy sprzecik wymiata 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm palic laka mozna zawsze na wiele sposobow ;) Pionowo opierajac sie na stelazu , roznego rodzaju kreski , koleczka , baczki itp itd :banghead: To juz zalezy od wyobrazni :) Z3US na czym smigasz ? :)

No tak ale stelaż jest potrzebny... ale o tym też sie pomyśli :twisted:

A więc tak jeżdże czymś na bazie jawy 50 mustang... Jeszcze 3 lata temu postawnoiłem ze zrobie street'a i ku temu zdąrzam. Zdjęć niestety niemam (sprzęt ma przód w kawałkach) Ale sprawa ma sie tak: z tyłu jest plastikowy zadupek siedzenie pod lekkim kątem z zadupiem) lampa lexus na ledach 8) :lol: Przednia zawiecha od sima, aluminiowa kierownica enduro z poprzeczką, osprzęt kierownicy raczej mieszany, przełączniki od jawy ts, klamki polerowane od etz razem z dźwignią ssania. Rolgaz na bazie rolgazu od etz, modyfikowane manetki gumowe od etz no i końcówki kierownicy takie dość zmyślne... Lampa przód usunięta, na rzecz owiewki ufo. No to taki jest przód. Co do tyłu, to tak jak pisałem jest zrobiony zadupek, lampa lexus, osłona łańcucha z blachy ryflowanej w kształcie kastetu. Yyy, długo by wymieniać, niepamietam wszystkiego. W sumie sprzęt konkretny. Całość polakierowana lakierem rosso metalic. A o silniku może innym razem. Ufff....

 

 

 

A i tak to jest jawka z mala moca:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...