Skocz do zawartości

pierwsza 600?


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

dobrym wyborem by był własnie GS500 lub CB500. Sam jeżdżę Hornetem 600 a moim pierwszym motocyklem była CB750 i wcale nie uwarzam że pierwszy moto musi byc z małą pojemnością (właśnie 500tka), wszystko zależy od tego ile masz w głowie.

Ale skoro szukasz CBRki 600 F4i to możesz taką kupic ode mnie. Mam taką do sprzedania i to w cenie jaką określiłes w poście. Jeżeli jestes zainteresowany kupnem daj znak sygnał a napiszę coś więcej. Pojeździłem tą CBRką na jesieni i muszę powiedziec że nie jest to maszyna tak wściekła jak R1, myślę że spokojnie sobie poradzisz, ma pełną regulację zawieszenia, wspaniałe hamulce i bardzo wygodną pozycję za kierownicą, a i większe prędkości osiąga bez jakiegokowliek zająknięcia.

 

Podstawowe dane to:

Honda CBR 600 F4i

rok produkcji 2002

przebieg 21100 km - oryginalny

motocykl sprowadzony z Kanady

posiadam komplet dokumentów do zarejstrowania motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zaczynać nowego tematu bo problem jest podobny :buttrock:.Mianowicie zamierzam na ten sezon kupić sobie Jakąś 600. ZZR600, FZR600 ogranicza mnie kasa :/ Jest jej w okolicach 6500zł.Wcześniej dużo jeździłem Jawą 350 ale tez miałem do czynienia z Suzuki Marauder 800cc i z kumpla GS500(przyjemnie sie jeździ ale troszkę za mały). W związku z zakupem mam pytanie. Do ilu tyś. km te silniki jeszcze sie ładnie zachowują, wiem że to zależy od konkretnego moto, ale chodzi mi o rząd Tych wartości. A może macie inne propozycje w tej granicy cenowej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie miałeś jeszcze okazji pośmigać na dwóch kółkach to najlepiej byłoby abyś kupił sobie na początek coś pokroju GS 500 CB 450 ER 500 Pośmigaj jeden czy dwa sezony i wtedy możesz śmiało wskakiwać na moto klasy "600" A wtedy dopiero polecam CBR 600F FZR 600 GSX 600F ZX-6R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ale nie zgodze się że GSXF600 na pierwsze moto jest za słabe!

Także się podpiszę pod tym zdaniem. GSXF600 był pierwszym japończykiem którym w ogóle miałem okazję więcej pośmigać. I jak dla mnie był bardzo mocną maszyną. Był dla mnia tak mocny, że miałem kłopoty, żeby się w zakrętach mieścić :D co w sumie mało śmieszne było. Masa była taka, że jak raz zaparkowałem przy jeziorze pod lasem to nie mogłem do tyłu się potem wycofać i musiałem do przodu przez las uderzać i lawirować między drzewami ;) Słaby motocykl; tak może o tym sprzęcie powiedzieć ktoś kto ma duże doświadczenie w jeździe na innych sprzętach, może odnieść się do innych maszyn, i nawinął full kilometrów. Takie jest moje zdanie.

 

Ja tak mam przy wprowadzaniu swojej do garazu pod podjazd a ze narazie ziemia miekka bo bloto i wogole to juz mozna calkiem dobrze misnie pocwiczyc... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPZta to fajny motocykl.

 

Poszukaj Bandita 400 - wprawdzie to naked' date=' ale pierdolca ma niezłego. Albo CBXa, jeżeli już mówimy o sportowych sprzętach.[/quote']

 

lepiej omijaj to z daleka wszak to produkt na rynek jakoński i o części raczej trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w wieku 17 lat, bez prawka, 10 tys. i obczułeś sprzęta, pewnie po polnych drogach Very Happy , i proszę ni z tego ni z owego polski Rossi nam sie uchował Banghead Banghead Banghead javascript:emoticon('Banghead')

 

Jeszcze nie mialem przyjemnosci na suzuki jezdzic po polnych drogach. Napisalem ze nie jezdze jakos super ale uwazam ze jako tako ogarniam sprzet.

Wydaje mi sie ze ok 20% z Nas jezdzi bez prawka wiec nie wiem o co Ci chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przemyslalem co nie co i jednak troche szkoda kasy na jakas 600 odrazu i sie rozwalic gdzies :) chyba rozsadniej bedzie jak kupie jakas 125 i jak cos to moge ja wymienic na przyszly sezon ;] teraz zastanawiam sie tylko jaka. interesuje mnie cagiva mito ale sa rozne wersje jej, moze ktos opisac czym sie roznia dokladnie? i jeszce zastanawiam sie nad aprilia rs, ma ktos moze takie zestawienie wygladow tego motocykla w poszczegolnych latach? bo nie ukrywam ze liczy sie dla mnie napewno jakis wyglad tego...i moze ktos wie kiedy dokladnie wchodzi ta rs 2006? dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie kup sobie MZ etz 150 lub 250. Zdobedziesz sporo doswiadczenia, przezyjesz pare niebezpiecznych sytuacji ( jak cos rozjebac przez brak doś. to niech to bedzie MZ :twisted: ) no i jezeli nie jestes obeznany w "majsterkowaniu " to przy takim sprzecie sie wiele nauczysz . mzetki sie lubia psuc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...