Skocz do zawartości

Może pomożecie ?


Gość PCe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Ponieważ zdecydowałem się na to, iż narazie moje fascynacje motocyklowe pójdą w stronę błota i piachu, chciałbym sobie kupić coś do latania (dosłownie) po moim poligonie :) Zastanawiam się nad motocyklem klasy 125 cm - wydaje mi się, że tyle to mi wystarczy.

Co doradzacie mi kupić ? CR 125 ? RM 125 ? A może coś ze światłami ?

W ogóle się nie orientuje co i jak ....

Aha. Chcę coś kupić za 5000-6000 tyś PLN.

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba - to jest KDX :D :D ;)

 

Occult - masz już doświadczenie jeżeli chodzi o motocykle i jak dla mnie jeżeli 125cm3 to właśnie cross (na hardenduro raczej nie wystarczy! ) . Jeżeli chodzi o wieksze propozycje 2t to mi do głowy przychodzi tylko KDX200 lub RMX200, ale ciezko dostac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo cwiare crossa pytanie tylko czy napewno taki moze lepiej np: XR 600 albo inna 600 4T bo crosy to bardziej na tor a w otwarty teren szybo zajezdzisz i paliwo bedzie znikac w oczach a koszty naprawy i serwisowania wysokie a za 6000 tys nie kupisz nowszego crosa po remoncie a tylko takie bym radzil brac ze wzgledu na mala zywotnosc elementow w tak wysilonym silniku

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, takie rady dużo mi pomogą. Nie znam się na crossach, dlatego też pytam i słucham :P

 

Powiedzmy sobie szczerze - będzie to weekendowa zabawka, używana sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crossy na tor , enduro w teren - i tego bym się trzymał :P

 

więc może dr 350 ? utrzymanie duzo tansze niz crossówki + wszystkie zalety 4T :P a mocą porównywalne

w cenie sie zmiescisz no i masz zarejestrowanne moto, którym jak trzeba wyskoczysz na asfalt

 

Occult , ile masz wzrostu?

jesli dobrze pamietam, to wczesniej miałes VFR 750ke? więc może od razu xr 600? :roll:

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jeśli to mają być weekendowe sporadyczne wypady w teren to cross klasy 125 da rade np CR 125 RM 125 i jeśli nie miałeś wcześniej doświadczenia z terenem to nie wykożystasz na początku wpełni tego motocykla tylko musisz sie liczyć z tym że koszty serwisowanie crossówek są spore

natomiast jeśli uważasz że dasz rade z cięższym moto to proponuje jakąś 600 np Xr600 lub jakąś 400 np DR400 opcji jest naprawde dużo to zalezy tylko od tego jak sie czujesz w terenie i zawartości portfela :P :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm,

 

Widzę, że jest dużo opcji, sam nie wiedziałem, że jest tyle możliwości dotyczących jazdy w terenie. Jakoś niegdy mnie to nie interesowało. Wolałem MotoGP i "Street" goomka, palonko itp :P

 

Może na początku powiem, że raczej będę wchodził w enduro. Nawet nie wyobrażam soebie kosztów związanych z jazdą crossówką, enduro ma silniki mniej wyżyłowane więc czuję, że są tańsze.

 

Panowie,

Jeżdżę na moto od 17 lat, mocy raczej się nie boję :P ale teraz z kasą krucho i dlatego chcę coś kupić do 6000 PLN.

 

Suzuki, Kawasaki, Honda czy Yamaha ... zupełnie mi to obojętne w tym przypadku, dlatego też proszę zaproponujcie mi coś z enduro.

 

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na twoim miejscu myslałbym o Enduro 250cc 2t.

Nie masz może doświadczenia w terenie ale jestes obeznany z moca.

Kawasaki Kdx 250?

Mocny ale nie az tak wyzylowany jak kx

Co do dr 350 to ja bym wolał kawasaki klx 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...